Povezane vesti

Ono kad Vučić kaže: Kada me budu smenili za 10 godina neće moći da okreče fabrike koje sam otvorio!

Ono kad Vučić kaže: Kada me budu smenili za 10 godina neće moći da okreče fabrike koje sam otvorio!

Pravda 30.11.2016
Premijer Aleksandar Vučić izjavio je da su predsednički izbori pitanje opredeljivanja Srbije kojim će putem ići u budućnosti. - Hoćemo li u žabokrečinu i nelegalne privatizacije ili možda u vraćanje u vreme sukoba sa svima. Ne daje se vlast… »
Opozicioni predsednik bi zvocao

Opozicioni predsednik bi zvocao

Večernje novosti 30.11.2016
Premijer Vučić o izborima i mogućoj kohabitaciji. Nama treba neko ko će da radi. PREDSEDNIČKI izbori su pitanje opredeljivanja Srbije kojim će putem ići u budućnosti. Kohabitacija bi značila da bi predsednik svakoga dana nešto zvocao, imao sva… »
Vučić: Neću kohabitaciju ni predsednika koji “zvoca”

Vučić: Neću kohabitaciju ni predsednika koji “zvoca”

Gde investirati 30.11.2016
Premijer Aleksandar Vučić izjavio je da će predsednički izbori biti zapravo opredeljivanje za put kojim će Srbija ići u budućnosti. “Hoćemo li u žabokrečinu i nelegalne privatizacije ili možda u vraćanje u vreme sukoba sa svima? Ne daje se… »
Vučić: Neću predsednika koji će stalno da zvoca

Vučić: Neću predsednika koji će stalno da zvoca

Vesti online 30.11.2016
Premijer Aleksandar Vučić ponovo je "iskočio" iz svojih nadležnosti i komentarisao je koga će on da prihvati za predsednika Srbije, a koga ne, kao da je to posao prvog čoveka Vlade Srbije. Ali, navikli smo već da se Vučić meša u ono za šta nije… »
Vučić: Neću predsednika koji će stalno da zvoca

Vučić: Neću predsednika koji će stalno da zvoca

Pravda 30.11.2016
Premijer Aleksandar Vučić izjavio je da su predsednički izbori pitanje opredeljivanje Srbije kojim će putem ići u budućnosti. - Hoćemo li u žabokrečinu i nelegalne privatizacije ili možda u vraćanje u vreme sukoba sa svima. Ne daje se vlast… »

Vesti dana »