Povezane vesti

Nikolić: Mislim da vlada velika neizvesnost oko konačnog plasmana ili bi tako trebalo da bude

Nikolić: Mislim da vlada velika neizvesnost oko konačnog plasmana ili bi tako trebalo da bude

Večernje novosti 02.12.2016
Postoji tendencija u javnosti da se donose definitivni zaključci o plasmanu krajem maja. Javor je jedini u zemlji sa stopostotnim učinkom u poslednjih pet kola - kaže trener Partizana. PARTIZAN protiv Vojvodine u Novom Sadu nije dobio drugu od… »
Marko Nikolić: Borba za titulu će biti neizvesna, u stvari, bar bi tako trebalo da bude!

Marko Nikolić: Borba za titulu će biti neizvesna, u stvari, bar bi tako trebalo da bude!

Hot sport 02.12.2016
Strateg Partizana Marko Nikolić danas je govorio o utakmici sa Javorom u nedelju od 18 časova u Humskoj, ali i neizvesnoj borbi za titulu. Šef stručnog štaba ‘parnog valjka’ je podsetio da njegovi puleni ne znaju za poraz na 14 uzastopnih… »
Nikolić: Trka je neizvesna, ili bi tako trebalo da bude

Nikolić: Trka je neizvesna, ili bi tako trebalo da bude

Mozzart sport 02.12.2016
"Vlada velika neizvesnost oko konačnog plasmana ili bi tako trebalo da bude", kaže strateg crno-belih. Derbi sa Vojvodinom je zaboravljen. Partizan je zahvaljujući kiksu Crvene zvezde protiv Mladosti na stadionu Rajko Mitić ostao na šest bodova… »
Nikolić: Neizvesno, a već znaju naš plasman

Nikolić: Neizvesno, a već znaju naš plasman

Mondo 02.12.2016
"Vlada velika neizvesnost oko konačnog plasmana ili bi tako trebalo da bude", rekao Marko Nikolić pred utakmicu sa Javorom. Fudbaleri Partizana u 19. kolu Superlige Srbije dočekuju Javor. Utakmica protiv Ivanjičana biće prilika da se crno-beli posle… »
Anđelković: Krivo mi je što nismo povećali prednost

Anđelković: Krivo mi je što nismo povećali prednost

Sportski žurnal 02.12.2016
Fudbaler Crvene zvezde Dušan Anđelković izjavio je da mu je krivo što njegova ekipa nije iskoristila da pobedom protiv Mladosti iz Lučana poveća bodovnu prednost na tabeli Superlige Srbije. Crvena zvezda je na svom terenu protiv Lučanaca odigrala… »
Raspored: Zvezdi samo naizgled lakše, Partizan i Voša protiv ozbiljnih rivala

Raspored: Zvezdi samo naizgled lakše, Partizan i Voša protiv ozbiljnih rivala

Mozzart sport 02.12.2016
Sprski šampion osakaćen povredama, a Vojvodina suspenzijama, crno-belima najkompletniji igrački kadar. Jesenji deo prvenstvene trke u Superligi ulazi u samu završnicu, pa ostaje da se vidi ko će sa najvećim osmehom na licu otići na dvomesečnu… »
Nismo ni pomišljali da Mladost može da napravi onakvu kontru...

Nismo ni pomišljali da Mladost može da napravi onakvu kontru...

Mozzart sport 02.12.2016
Dušan Anđelković žali za prilikom koju je Crvena zvezda ispustila da poveća bodovnu razliku u odnosu na Partizan i Vojvodinu. Defanzivac Crvene zvezde Dušan Anđelković izjavio je da mu je krivo što njegova ekipa nije iskoristila priliku da… »
Anđelković žali za pobedom: Nismo ni pomišljali da mogu da izvedu ono sa igračem manje

Anđelković žali za pobedom: Nismo ni pomišljali da mogu da izvedu ono sa igračem manje

Hot sport 02.12.2016
Fudbaler Crvene zvezde Dušan Anđelković izjavio je da mu je krivo što njegova ekipa nije iskoristila da pobedom protiv Mladosti iz Lučana poveća bodovnu prednost na tabeli Superlige Srbije. Crvena zvezda je na svom terenu protiv Lučanaca odigrala… »
Donald: Razočaran sam, ali i dalje se samo Zvezda pita ko će biti šampion

Donald: Razočaran sam, ali i dalje se samo Zvezda pita ko će biti šampion

Sportal blic 01.12.2016
U poslednjoj utakmici 18. kola Superlige Crvena zvezda odigrala je nerešeno sa ekipom Mladosti iz Lučana (2:2), a takavim ishodom nije bio zadovoljan vezista crveno-belih Mičel Donald. Foto: Promo Mičel Donald - Veoma sam razočaran. Ako pogledate… »
Anđelković: Nismo ni pomišljali da mogu da naprave onakav kontranapad sa igračem manje

Anđelković: Nismo ni pomišljali da mogu da naprave onakav kontranapad sa igračem manje

Večernje novosti 01.12.2016
Nebitno je da li je moglo da bude osam bodova prednosti, manje, ili više, uvek je svima krivo kada se kod kuće ne pobedi protivnik – rekao je fudbaler Zvezde. Fudbaler Crvene zvezde Dušan Anđelković rekao je da je crveno-belima žao zbog remija i… »

Vesti dana »