Povezane vesti

Stalno sam gledala u tebe, ti si top riba! Vatrena crvenokosa opčinila Karleušu, evo šta joj je Jelena samo zamerila…

Stalno sam gledala u tebe, ti si top riba! Vatrena crvenokosa opčinila Karleušu, evo šta joj je Jelena samo zamerila…

Telegraf 04.12.2016
- Ti si prva devojka kojoj ja vidim zvezdu na čelu - rekla je takmičarki oduševljena Jelena Karleuša u "Zvezdama Granda" Marina Radosavljević (28) iz Vrnjačke Banje predstavila se u muzičkom takmičenju “ Zvezde Granda” na odličan način… »
Dok je pevao Karleuša je lepila trepavice, potom mu je rekla da izgleda kao pekar, a onda ju je on brutalno spustio na zemlju…

Dok je pevao Karleuša je lepila trepavice, potom mu je rekla da izgleda kao pekar, a onda ju je on brutalno spustio na zemlju…

Telegraf 04.12.2016
Ona prednjači u žestokim kritikama na račun kandidata, ali retko ko joj zaista i uzvrati. Nikola Petracković iz Negotina u prvom krugu takmičenja “Zvezde Granda” oduševio je šest članova žirija, ali ne i Jelenu Karleušu! U NJENE GRUDI BLENUO… »
U njene grudi blenuo je ceo grand! Afrikanka šokirala žiri, a reakcija Jelene karleuše baciće vas na pod od smeha! (video)

U njene grudi blenuo je ceo grand! Afrikanka šokirala žiri, a reakcija Jelene karleuše baciće vas na pod od smeha! (video)

Telegraf 04.12.2016
Mama joj je Makedonka, otac iz Ugande, a ona je pojavom raspametila žiri u "Zvezdama Granda" Posle toliko unikatnih likova i njihovih nastupa koje ste imali prilku da vidite u “Zvezdama granda” i dalje ima iznenađenja! ZVEZDE GRANDA: Ovih 7… »

Vesti dana »