Povezane vesti
Pravosnažno osuđena SMS mafija zbog prevara
RTS 05.12.2016
Apelacioni sud u Beogradu pravosnažno je osudio na četiri i po godine zatvora Predraga Bećirića i njegove saučesnike jer su SMS prevarama u nagradnim igrama Državne lutrije Srbije uzimali nagrade na štetu drugih učesnika, dovodeći u zabludu priređivača… »
Ponavlja se suđenje za paljenje ambasade SAD
Radio 021 05.12.2016
Apelacioni sud u Beogradu ukinuo je prvostepenu presudu Višeg suda u Beogradu kojom su optuženi za paljenje američke ambasade 2008. godine osuđeni na uslovne kazne zatvora i vratio prvostepenom sudu na ponovno suđenje. Apelacioni sud u Beogradu je, posle… »
Šljivančanin i Dragišić oslobođeni svih optužbi
Blic 04.12.2016
Apelacioni sud u Beogradu potvrdio je prvostepenu presudu Drugog osnovnog suda i pravosnažno oslobodio Baranina Vladislava Šljivančanina i Dragana Đokića svih optužbi koje su ih teretile da su bili članovi grupe koja je planirala vršenje različitih… »
Vesti dana »
Izdato hitno upozorenje! RHMZ upalio trostruki alarm za ove delove Srbije: Danas stižu olujni udari i grmljavina, a onda kreće novi pakao
Blic pre 1 satjoš 8 povezanih
(Foto) paklene vrućine i gužve granici! Amss izdao hitno upozorenje vozačima: Bez ovoga ne polazite na put
Blic pre 12 minutajoš 4 povezane






