Povezane vesti

Vučić: O izborima i predsedničkoj kandidaturi krajem januara

Vučić: O izborima i predsedničkoj kandidaturi krajem januara

Politika 09.12.2016
Tražili ste komisiju, dobićete komisiju, što se neko plaši bilo kakve istine, ja se ne plašim ničega, ni Savamale, ni helikoptera, ni gardista. Svi znaju bolje od mene šta ću da uradim, izjavio je predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić na… »
Vučić: Hrvatska roba prolazi u Srbiji bez problema

Vučić: Hrvatska roba prolazi u Srbiji bez problema

Pravda 09.12.2016
Premijer Aleksandar Vučić izjavio je da mu nije do trikova i populizma pa da, recimo, donese bajadere hrvatskog "Kraša", i dodao da hrvatska roba normalno dolazi i prolazi u Srbiji bez ikakvih problema. Napominje da će odluku o eventualnom učešću… »
Vučić: O izborima krajem januara

Vučić: O izborima krajem januara

Danas 09.12.2016
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je Srbija u postupku pronalaženja potencijalnog koncesionara sa aerodrom "Nikola Tesla", uz uverenje da taj posao može da se završi na dobar način. Vidite da mi možemo i sami da ulažemo… »
Vučić: Jeremić, Janković i Šešelj nezasluženo uživaju veliku podršku javnosti

Vučić: Jeremić, Janković i Šešelj nezasluženo uživaju veliku podršku javnosti

Blic 09.12.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da ne veruje da će se ruski šef diplomatije Sergej Lavrov mešati u izborni proces u Srbiji. Vučić je rekao da ne želi da komentariše pisanje medija, pa i naznake da je gospodin Sergej Lavrov rekao… »
Vučić: Mi nemamo problem sa hrvatskom robom

Vučić: Mi nemamo problem sa hrvatskom robom

Novi magazin 09.12.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić danas je, povodom izvinjenja predsednice Hrvatske Kolinde Grabar Kitarović što je deci u Dubrovniku delila čokolade proizvedene u Srbiji, izjavio da je srećan i ponosan što tako nešto nisu izgovorili ni on, ni… »
Premijer o gardistima, Savamali i padu helikoptera: Ko se plaši istine?

Premijer o gardistima, Savamali i padu helikoptera: Ko se plaši istine?

Večernje novosti 09.12.2016
Tražili ste komisiju, dobićete komisiju, što se neko plaši bilo kakve istine, ja se ne plašim ničega, ni Savamale, ni helikoptera, ni gardista, izjavio je danas premijer Srbije Aleksandar Vučić. Tražili ste komisiju, dobićete komisiju, što se… »
Vučić: Šešelj, Janković i Jeremić veliki favoriti!

Vučić: Šešelj, Janković i Jeremić veliki favoriti!

Pravda 09.12.2016
BEOGRAD - Odluku o eventualnom učešću na predsedničkim izborima doneću krajem januara ili početkom februara, ponovio je premijer Aleksandar Vučić. On je dodao da veruje da ljudi razumeju i cene ono što on sada radi, ali i primetio da su neki… »
Vučić: Odluka o učešću na izborima krajem januara

Vučić: Odluka o učešću na izborima krajem januara

RTV 09.12.2016
BEOGRAD - Odluku o eventualnom učešću na predsedničkim izborima doneću krajem januara ili početkom februara, ponovio je danas premijer Aleksandar Vučić, dodajući da veruje da ljudi razumeju i cene ono što on sada radi, ali i primetio da su neki… »

Vesti dana »