Povezane vesti

Vučić: Jeremić je razmažen vojnik, a Janković politikant

Vučić: Jeremić je razmažen vojnik, a Janković politikant

Dnevnik 11.12.2016
Premijer Aleksandar Vučić ocenjuje da da se od saslušanja Vuka Jeremića zbog slučaja Topčider pravi ružna, cirkuska predstava. On je dodao da je znao da će Jeremić da kaže da je za sve kriv. Miodrag Rakić, a da će sada „ ovi drugi „, nakon… »
Vučić: Toranj će biti jedna od najviših evropskih zgrada

Vučić: Toranj će biti jedna od najviših evropskih zgrada

SEEbiz 11.12.2016
BEOGRAD - Premijer Srbije Aleksandar Vučić obišao je radnike i radove na izgradnji Beograda na vodi i izrazio zadovoljstvo napretkom izgradnje. Vučić je radove na izgradnji kule A, u okviru kompleksa "Beograd na vodi" obišao sa gradonačelnikom… »
Vučić: Jeremić pravi cirkus od ljudske tragedije

Vučić: Jeremić pravi cirkus od ljudske tragedije

Večernje novosti 11.12.2016
Premijer Aleksandar Vučić povodom slučaja ubistva gardista: Niti je neko hteo da hapsi Jeremića, niti da politizuje saslušanje. I Zapad mi sada priznaje da je ombudsman Saša Janković političar i politikant. NITI je neko hteo da hapsi Vuka… »
Vučić: Jeremić razmažen vojnik, Janković politikant

Vučić: Jeremić razmažen vojnik, Janković politikant

Danas 11.12.2016
Predsednik Vlade Aleksandar Vučić rekao je danas za Vuka Jeremića da je bio "razmažen vojnik" a za Sašu Jankovića, zaštitnika građana, da je "političar i politikant". Vučić je, prilikom obilaska radnika i radova na gradilištu projekta Beograd… »
Vučić: Beograd na vodi biće atrakcija istočne Evrope (VIDEO)

Vučić: Beograd na vodi biće atrakcija istočne Evrope (VIDEO)

Beta 11.12.2016
Premijer Srbije obišao je danas radove na izgradnji Beograda na vodi i sa desetog sprata prve od dve kule koje će, kako je najavio, biti gotove u martu 2018. godine, poručio da će glavni grad postati atrakcija cele istočne Evrope. Radnici angažovani… »
Vučić: Od saslušanja Jeremića pravi se cirkuska predstava

Vučić: Od saslušanja Jeremića pravi se cirkuska predstava

Novi magazin 11.12.2016
Premijer Aleksandar Vučić kaže da bi za slučaj oko ubistva gardista na Topčideru, da nije tako tužan i težak za roditelje, rekao da liči na cirkusku predstavu. Kako kaže, smešno je to kako je objavljeno da je Jeremić poziv na saslušanje dobio… »
Vučić o Jeremiću: Razmaženi vojnik i "samo da odnesem tetki lek"

Vučić o Jeremiću: Razmaženi vojnik i "samo da odnesem tetki lek"

Vesti online 11.12.2016
Govoreći o samom saslušanju bivšeg šefa diplomatije Vuka Jeremića, u predmetu vezanom za okolnosti smrti dvojice gardista na Topčideru, Aleksandar Vučić je to nazvao ružnim predstavama, koje bi, kaže, nazvao i cirkuskom predstavom, da nije… »
Vučić: Ja sam vrlo plašljiv, ali se Jeremića ne plašim

Vučić: Ja sam vrlo plašljiv, ali se Jeremića ne plašim

Blic 11.12.2016
Veoma je važno da se slučaj pogibije gardista u Topčideru do kraja rasvetli, a ne da se od svega pravi cirkus, kaže premijer Srbije Aleksandar Vučić. - Najsmešnije mi je bilo kada su rekli da je to prvi dan pošto se Jeremić vratio u zmelju, a 24… »
"Beograd na vodi budućnost Srbije"

"Beograd na vodi budućnost Srbije"

RTV 11.12.2016
BEOGRAD - Predsednik Vlade Srbije bišao je radove na projektu Beograd na vodi, i na desetom spratu "Kule A" istakao da radnici koji su angažovani na tom projektu grade budućnost Srbije i da će taj projekat biti obeležje za celu državu. Vučić je… »
Vučić: Završetak kule za dve godine

Vučić: Završetak kule za dve godine

Danas 11.12.2016
Do proleća 2018. godine biće završen 168 metara visok toranj, jedna od najviših evropskih zgrada, računamo na 12.000 kancelarija za 14.000 ljudi i 6.000 stambenih jedinica, najmoderniji šoping mol na Balkanu. Ovo je danas najavio Aleksandar Vučić… »
Vučić poručio jeremiću: Odluči se - jesi li uhapšen ili nisi?!

Vučić poručio jeremiću: Odluči se - jesi li uhapšen ili nisi?!

Srbija danas 11.12.2016
Premijer Aleksandar Vučić prokomentarisoa je slučaj Vuka Jeremića i Saše Jankovića. Obilazeći radove u Savamali i odgovarajući na pitanje novinara premijer Aleksandar Vučić osvrnuo i na jučerašnje saslušanje Vuka Jeremića i slučaj… »
Vučić Jeremiću: Jesi li muzičar, ili nisi?

Vučić Jeremiću: Jesi li muzičar, ili nisi?

Mondo 11.12.2016
Poznato je da je Vuk Jeremić bio razmažen vojnik i da je kod Tadića morao da ide svaki dan...Znao sam da će da kaže da je za sve kriv Miodrag Rakić, kaže premijer o slučaju Jeremić, ali i otkriva šta je u Srbiji "fensi". Evo šta je premijer… »
Vučić o Jeremiću: Jesi li ti muzičar? Nisi? A tetki lek...

Vučić o Jeremiću: Jesi li ti muzičar? Nisi? A tetki lek...

Pravda 11.12.2016
Premijer Aleksandar Vučić kaže da bi za slučaj oko ubistva gardista na Topčideru, da nije tako tužan i težak za roditelje, rekao da liči na cirkusku predstavu. Kako kaže, smešno je to kako je objavljeno da je Jeremić poziv na saslušanje dobio… »

Vesti dana »