Povezane vesti

Jeremić: Intenzivno razmišljam o kandidaturi za predsednika

Jeremić: Intenzivno razmišljam o kandidaturi za predsednika

N1 Info 12.12.2016
Vuk Jeremić, predsednik Centra za međunarodnu saradnju i održivi razvoj, izjavio je za N1 da intenzivno razmišlja i razmatra kandidaturu za predsednika Srbije. Jeremić je, gostujući u Novom danu, ocenio da je posao predsednika od izuzetne važnosti… »
Jeremić: Intenzivno razmišljam o kandidaturi za predsednika

Jeremić: Intenzivno razmišljam o kandidaturi za predsednika

Glas Zapadne Srbije 12.12.2016
Predsednik Centra za međunarodnu saradnju i održivi razvoj, Vuk Jeremić izjavio je da intenzivno razmišlja i razmatra kandidaturu za predsednika Srbije. "Kad bih se kandidaovao bila bi to moja najvažnija odluka u karijeri i stoga prilazim ozbiljno… »
Jeremić o slučaju gardisti: Rekao sam sve što znam

Jeremić o slučaju gardisti: Rekao sam sve što znam

Mondo 12.12.2016
Bivši šef srpske diplomatije Vuk Jeremić izjavio je danas da je sve što je imao da kaže o "slučaju gardisti" rekao policiji i da mu se čini da je to na neki način pokušaj da se on odvrati od toga da se uključi u politički život. Foto: Tanjug… »
Jeremić: Vučićeva bujica uvreda i omalovažavanja

Jeremić: Vučićeva bujica uvreda i omalovažavanja

Beta 12.12.2016
Predsednik Centra za medjunarodnu saradnju i održivi razvoj Vuk Jeremić ocenio je da izjava premijera Srbije povodom iskaza koji je dao policiji o slučaju smrti dvojice gardista u Topčideru, predstavlja bujicu uvreda i omalovažavanja. "Nadmenost i… »
Jeremić priznao: Ozbiljno razmišljam o kandidaturi za predsednika!

Jeremić priznao: Ozbiljno razmišljam o kandidaturi za predsednika!

Pravda 12.12.2016
Jeremić je je za TV N1 rekao da je posao predsednika od izuzetne važnosti, pogotovo u vreme, kako je ocenio, previranja u svetu. - Kad bih se kandidaovao bila bi to moja najvažnija odluka u karijeri, i stoga prilazim ozbiljno tome i ne zatrčavam se… »
"Razmišljam o kandidaturi za predsednika"

"Razmišljam o kandidaturi za predsednika"

RTV 12.12.2016
BEOGRAD - Nekadašnji šef srpske diplomatije Vuk Jeremić izjavio je danas da intenzivno razmišlja o tome da se kandiduje za predsedničke izbore, pre svega o platformi sa kojom bi izašao pred birače. "To je stvar o kojoj intenzivno razmišljam, tu… »

Vesti dana »