Povezane vesti

"Odluka o izborima krajem januara ili početkom februara"

"Odluka o izborima krajem januara ili početkom februara"

Glas Amerike 19.12.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas preduzeće Elektromreže Srbije - u razgovoru sa novinarima on je odgovarao na brojna pitanja - od mogućih izbora, posete Moskvi, odnosima sa Hrvatskom, do ekonomskih i finansijskih pokazatelja… »
Dačić: Koalicija SNS-a i SPS-a u najboljem interesu Srbije

Dačić: Koalicija SNS-a i SPS-a u najboljem interesu Srbije

RTS 19.12.2016
Sa aspekta državne politike koju Srbija vodi, ne postoje nikakvi problemi, niti razmimoilaženja između Aleksandra Vučića i mene, izjavio je predsednik SPS-a Ivica Dačić i dodao da je to za Srbiju najvažnije. Dačić poručuje da, što se njega… »
Dačić: Od Rusije i Kine zavisi zaštita naših vitalnih nacionalnih i državnih interesa!

Dačić: Od Rusije i Kine zavisi zaštita naših vitalnih nacionalnih i državnih interesa!

Pravda 19.12.2016
Ministar inostranih poslova Srbije i šef SPS-a Ivica Dačić pokušao je da smiri strasti u vladajućoj koaliciji objasnivši da su pred Srbijom veliki izazovi i da ne treba rasipati snagu na međustranačka prepucavanja. Sa aspekta državne politike… »
Dačić: Nema problema između Vučića i mene

Dačić: Nema problema između Vučića i mene

N1 Info 19.12.2016
Predsednik Socijalističke parije Srbije Ivica Dačić izjavio je da je koalicija njegove stranke i Srpske napredne stranke "u najboljem interesu Srbije i njene budućnosti". Premijer i lider naprednjaka Aleksandar Vučić rekao je ranije danas, na… »
Vučić: Vlada funkcioniše

Vučić: Vlada funkcioniše

Danas 19.12.2016
Vlada Srbije funkcioniše i ima skupštinsku većinu, a da li će je imati za mesec ili dva to ćemo da vidimo, izjavio je danas premijer Srbije Aleksandar Vučić i poručio da će odluku o eventualnim vanrednim parlamentarnim izborima doneti krajem… »
Vučić: Videćemo krajem januara imamo li većinu

Vučić: Videćemo krajem januara imamo li većinu

Dnevnik 19.12.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić ponovio je danas da će sve o tome da li će biti parlamentarnih izbora biti poznato krajem januara ili početkom februara, i da će se. tada i znati da li ima većine ili ne u parlamentu. Vučić je na pitanje novinara… »
Vučić: Ne interesuje me Ružić, a ni drugi samozvani nacionalni heroji

Vučić: Ne interesuje me Ružić, a ni drugi samozvani nacionalni heroji

Vesti online 19.12.2016
Premijer Aleksandar Vučić nije danas hteo da komentariše poslednje izjave funkcionera SPS Branka Ružića o tome da je mogao da sruši vlast u prethodih pet godina da je to hteo, primetivši da samo vidi da svi mnogo vole da glume. - Neću i ne… »
Vučić: Važno da Vlada funkcioniše, da li će biti većine za mesec ili dva videćemo

Vučić: Važno da Vlada funkcioniše, da li će biti većine za mesec ili dva videćemo

Novi magazin 19.12.2016
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić ponovio je danas da će se krajem januara početkom februara znati da li će biti parlamentrnih izbora u Srbiji i da je važno da Vlada Srbije funkcioniše, a kako će biti za mesec ili dva tek će da se vidi… »
Vučić: Vlada ima većinu, a videćemo da li će i za mesec, dva

Vučić: Vlada ima većinu, a videćemo da li će i za mesec, dva

N1 Info 19.12.2016
Vlada Srbije funkcioniše i ima skupštinsku većinu, a da li će je imati za mesec ili dva to ćemo da vidimo, izjavio je premijer Srbije Aleksandar Vučić i poručio da će odluku o eventualnim vanrednim parlamentarnim izborima doneti krajem januara… »

Vesti dana »