Povezane vesti

"Hvala na izrazima saučešća, dirnut sam pozivom Vučića"

B92 20.12.2016
Beograd -- Ambasador Rusije u Beogradu Aleksandar Čepurin zahvaliio je svima na izrazima saučešća povodom ubistva ruskog ambasadora u Ankari Andreja Karlova. On je, kako kaže, posebno bio dirnut telefonskim pozivom srpskog premijera Aleksandra… »

Čepurin zahvalan na izrazima saučešća, dirnut Vučićevim pozivom

RTS 20.12.2016
Ambasador Rusije u Beogradu Aleksandar Čepurin zahvalio je svima na izrazima saučešća povodom ubistva ruskog ambasadora u Ankari Andreja Karlova, a posebno je, kaže, bio dirnut telefonskim pozivom srpskog premijera Aleksandra Vučića, koji ga je… »

Čepurin zahvalan na izrazima saučešća rukovodstvu i narodu

RTV 20.12.2016
BEOGRAD - Ambasador Rusije u Beogradu Aleksandar Čepurin zahvalio je danas svima na izrazima saučešća povodom ubistva ruskog ambasadora u Ankari Andreja Karlova, a posebno je, kaže, bio dirnut telefonskim pozivom srpskog premijera Aleksandra… »

Čepurin zahvalan na izrazima saučešća srpskom rukovodstvu i narodu

Blic 20.12.2016
Ambasador Rusije u Beogradu Aleksandar Čepurin zahvalio je danas svima na izrazima saučešća povodom ubistva ruskog ambasadora u Ankari Andreja Karlova, a posebno je, kaže, bio dirnut telefonskim pozivom srpskog premijera Aleksandra Vučića, koji ga… »

Čepurin zahvalan na izrazima saučešća rukovodstvu i narodu

Politika 20.12.2016
Ambasador Rusije u Beogradu Aleksandar Čepurin zahvalio je danas svima na izrazima saučešća povodom ubistva ruskog ambasadora u Ankari Andreja Karlova, a posebno je, kaže, bio dirnut telefonskim pozivom srpskog premijera Aleksandra Vučića, koji ga… »

Čepurin zahvalan na izrazima saučešća srpskom rukovodstvu i narodu

Blic 20.12.2016

Ruse posebno dirnulo saučešće Vučića

Mondo 20.12.2016
Ambasador Rusije u Beogradu Aleksandar Čepurin danas je zahvalio svima u Srbiji koji su izrazili saučešće i solidarnost s Rusijom, a povodom ubistva ambasadora te države u Turskoj Andreja Karlova. Foto: Printscreen/YouTube "Duboko sam zahvalan svima… »

Ulica u kojoj je ambasada Rusije biće nazvana po ubijenom ambasadoru

Novi magazin 20.12.2016
Ulica u Ankari u kojoj se nalazi ambasada Rusije biće preimenovana u Ulicu Andreja Karlova, ruskog ambasadora koji je ubijen, izjavio je danas šef turske diplomatije Mevlut Čavušoglu u Moskvi. "Doneli smo odluku, o tome me je juče telefonom… »

Ubijeni ruski ambasador dobija ulicu u Ankari

Vesti online 20.12.2016
"Ulica u Ankari u kojoj se nalazi ambasada Rusije dobiće ime ubijenog ruskog ambasadora Andreja Karlova", saopštio je ministar spoljnih poslova Turske Mevlut Čavušoglu. - Doneli smo odluku, juče me je o tome telefonom obavestio premijer Turske da bi… »

Ulica u Ankari dobija ime ubijenog ruskog ambasadora: I to ona u kojoj se nalazi ambasada Rusije

Kurir 20.12.2016
Ulica u Ankari u kojoj se nalazi ambasada Rusije dobiće ime ubijenog ruskog ambasadora Andreja Karlova, saopštio je ministar spoljnih poslova Turske Mevlut Čavušoglu. „Doneli smo odluku, juče me je o tome telefonom obavestio premijer Turske da bi… »

Ankara dobija ulicu nazvanu po ubijenom ruskom ambasadoru

Danas 20.12.2016
Turski ministar spoljnih poslova Mevlut Čavušoglu izjavio je da će po ubijenom ruskom ambasadoru jedna ulica u Ankari dobiti ime. Kako prenosi B92, Čavušoglu je istakao da će po Andreju Karlovu biti nazvana ulica u kojoj se nalazi ambasada Rusije u… »

Ankara dobija ulicu nazvanu po ubijenom ruskom ambasadoru

B92 20.12.2016
Ankara -- Turski ministar spoljnih poslova Mevlut Čavušoglu izjavio je da će po ubijenom ruskom ambasadoru jedna ulica u Ankari dobiti ime. On je rekao da će po Andreju Karlovu biti nazvana ulica u kojoj se nalazi ambasada Rusije u prestonici Turske… »

Vesti dana »