Povezane vesti

Kvitova ranjena nožem!

Kvitova ranjena nožem!

Vesti online 20.12.2016
Šokantna vest stiže iz Češke. Dvostruka osvajačica Vimbldona Petra Kvitova napadnuta je nožem u svojoj kući u češkom gradu Prostjejovu, prenosi Rojters, pozivajući se na češku agenciju ČTK. Njen portparol kaže da su je pregledali lekari i da… »
Javnost u šoku: Ranjena jedna od najboljih teniserki

Javnost u šoku: Ranjena jedna od najboljih teniserki

BK TV 20.12.2016
Teniserka napadnuta u svom domu! Češka teniserka Petra Kvitova (26), jedanaesta igračica sveta, napadnuta je u svom domu. Nepoznati napadač napao ju je nožem, nanevši joj lakše povrede po levoj ruci. Kako prenose mediji, Kvitova je hitno prevezena… »
Kvitova ubodena nožem: Srećna sam što sam živa!

Kvitova ubodena nožem: Srećna sam što sam živa!

Večernje novosti 20.12.2016
Češka tenisrka napadnuta je u svom domu, sumnja se na pokušaj pljačke. Dvostruka vimbldonska šampionka ubodena u levu ruku. NOŽ u leđa Monike Seleš, a sada i u ruku Petre Kvitove! Češka teniserka ranjena je prilikom pljačke njenog stana u… »
Petra Kvitova napadnuta nožem u svojoj kući

Petra Kvitova napadnuta nožem u svojoj kući

RTV 20.12.2016
LONDON - Dvostruka osvajačica Vimbldona Petra Kvitova napadnuta je nožem u svojoj kući u češkom gradu Prostjejovu, prenosi Rojters, pozivajući se na češku agenciju ČTK. Njen portparol kaže da je da su lekari pregledali, i da povrede nisu opasne… »
Petra Kvitova: Imam sreće što sam živa! (foto)

Petra Kvitova: Imam sreće što sam živa! (foto)

Hot sport 20.12.2016
Posle šokantnog napada nožem u njenoj kući, oglasila se češka teniserka Petra Kvitova. Petra Kvitova je danas doživela napad nožem tokom pljačke njene kuće. Policija je objavila da se radi o muškarcu starosti oko 35 godina, ali je on u bekstvu i… »
Kvitova: Srećna sam što sam živa

Kvitova: Srećna sam što sam živa

RTS 20.12.2016
Teniserka Petra Kvitova napadnuta je nožem u svojoj kući u češkom gradu Prostjejovu. "Bio je to nasumični kriminalni čin", istakla je portparolka teniserke Karel Tejkal. Kako pišu češki mediji, dvostruka vimbldonska šampionka napadnuta je u svom… »
Napadnuta teniserka Petra Kvitova, ranjena zbog 160 evra

Napadnuta teniserka Petra Kvitova, ranjena zbog 160 evra

Radio 021 20.12.2016
Teniserka Petra Kvitova napadnuta je u svom domu. Kako pišu češki mediji, dvostruka vimbldonska šampionka napadnuta je u svom stanu, ali povrede nisu opasne po život i njeno stanje nije kritično. "Bio je to nasumični kriminalni čin", istakao je… »
Kvitova napadnuta nožem u svojoj kući

Kvitova napadnuta nožem u svojoj kući

Novi magazin 20.12.2016
Dvostruka pobednica Vimbldona češka teniserka Petra Kvitova napadnuta je danas nožem u svojoj kući, ali nije životno ugrožena. Njena portparolka Karel Tejkal rekla je da je Kvitovoj povređena leva ruka i da su joj lekari pružili pomoć. Ona je… »
Kvitova srećna što je živa

Kvitova srećna što je živa

Beta 20.12.2016
Češka teniserka Petra Kvitova, koja je danas napadnuta nožem u svojoj kući, rekla je da je najgore prošlo i da je sada najvažnije da lekari utvrde u kakvom je stanju povredjena leva ruka. "Ono što mi se desilo sigurno nije prijatno, ali to je… »
Ranjena nožem zbog 160 evra: Kvitova: Ozbiljno sam povređena, ali srećna što sam ostala živa!

Ranjena nožem zbog 160 evra: Kvitova: Ozbiljno sam povređena, ali srećna što sam ostala živa!

Sportal blic 20.12.2016
Svet je ostao u šoku kada je objavljena informacija da je Petra Kvitova ranjena nožem u svojoj kući u češkom gradu Prostejovu. Češka teniserka je na Fejsbuku objasnila šta se, zapravo, desilo. Foto: Tanjug/AP Petra Kvitova "Hvala vam svima na… »
Kvitova ranjena nožem

Kvitova ranjena nožem

Politika 20.12.2016
LONDON – Dvostruka osvajačica Vimbldona Petra Kvitova napadnuta je nožem u svojoj kući u češkom gradu Prostjejovu, javlja Rojters, pozivajući se na češku agenciju ČTK. Njen portparol kaže da je da su lekari pregledali, i da povrede nisu opasne… »
Kvitova napadnuta nožem u kući

Kvitova napadnuta nožem u kući

Danas 20.12.2016
Češku teniserku Petru Kvitovu, nožem je napao provalnik u njenoj kući, u gradiću Projestovu. Provalnik i povredio teniserki levu ruku, a povrede nisu opasne po život, navode agencije. Kvitova je levoruka, trenutno je 11. na svetu i dvostruka je… »
Žrtva pljačke: Petra Kvitova ubodena nožem!

Žrtva pljačke: Petra Kvitova ubodena nožem!

Hot sport 20.12.2016
Dvostruka pobednica Vimbldona češka teniserka Petra Kvitova napadnuta je danas nožem u svojoj kući, ali nije životno ugrožena. Njena portparolka Karel Tejkal rekla je da je Kvitovoj povredjena leva ruka i da su joj lekari pružili pomoć. Ona je… »
Napadnuta Petra Kvitova

Napadnuta Petra Kvitova

N1 Info 20.12.2016
Češka teniserka Petra Kvitova napadnuta je u svom domu, a povrede koje joj je naneo za sada neimenovani napadač nisu opasne po život. Dvostrukoj osvajačici Vimbldona (2011, 2014) i nekadašnjoj drugoj igračici sveta na WTA listi je prema pisanju… »
Osvajačica vimbldona izbodena nožem: Ponovio se slučaj "Seleš" (foto)

Osvajačica vimbldona izbodena nožem: Ponovio se slučaj "Seleš" (foto)

Srbija danas 20.12.2016
Umalo tragedija. Petra Kvitova, češka teniserka, napadnuta je danas u svom stanu u Prostejovu. Mediji navode da joj je provalnik naneo lakše telesne povrede, a potom je opljačkao. Provalnik je, lažno se predstavljajući, ušao u njen stan i naneo… »
Oglasila se Kvitova: ''Srećom, živa sam!''

Oglasila se Kvitova: ''Srećom, živa sam!''

Sportske.net 20.12.2016
Dvadesetšestogodišnja češka teniserka i dvostruka šampionka Vimbldona zahvalila se na brojnim porukama podrške koje je dobila posle današnjeg napada nožem u njenom stanu. Kako smo već objavili nešto ranije, Petru Kvitovu je napao provalnik u… »
Petra Kvitova napadnuta nožem u svom stanu

Petra Kvitova napadnuta nožem u svom stanu

Sportske.net 20.12.2016
Najbolja češka teniserka preživela napad provalnika. Dvostruka vimbldonska šampionka doživela je pravi šok u svom domu u češkom gradu Prostejov, gde ju je napao provalnik i tom prilikom joj naneo povrede na levoj ruci, prenose svetski mediji… »
Strašno: Petra Kvitova ubodena nožem prilikom pljačke njenog stana!

Strašno: Petra Kvitova ubodena nožem prilikom pljačke njenog stana!

Sportal blic 20.12.2016
Dvostruka šampionka Vimbldona, češka teniserka Petra Kvitova, napadnuta je nožem u svojoj kući, prilikom pokušaja pljačke. Foto: Reuters Petra Kvitova Kako je saopštio Karel Tejkal, portparol Kvitove, tom prilikom teniserka je posečena po levoj… »

Vesti dana »