Povezane vesti

Aca Lukas se pokajao zbog grešaka iz prošlosti: Sa Viktorijom sam nadoknadio sve što sam propustio sa svojom starijom decom

Aca Lukas se pokajao zbog grešaka iz prošlosti: Sa Viktorijom sam nadoknadio sve što sam propustio sa svojom starijom decom

Story 24.12.2016
Malo je poznato da Aca Lukas spada u domaće poznate ličnosti s najvećim porodicama: on je tata čak četvoro dece. Pevač priznaje da je s njima pravio greške. Folk pevač Aca Lukas ne voli da priča mnogo o privatnom životu, ali je otvorio dušu i… »
Ekskluzivna ispovest Ace Lukasa: Napustio sam dve žene i troje dece, al' sam sa Viktorijom sve nadoknadio

Ekskluzivna ispovest Ace Lukasa: Napustio sam dve žene i troje dece, al' sam sa Viktorijom sve nadoknadio

Blic 24.12.2016
Pevač Aca Lukas ne voli da govori o privatnom životu, ali ovog puta je napravio izuzetak i čitaocima "Blic pulsa" otvorio dušu. Aca iza sebe ima dva braka, i troje dece, Miljanu, Lazara i Andreja, dok u braku sa Sonjom ima Viktoriju. - Previše sam… »
Aca Lukas o svom privatnom životu: Teško mi je što deca nisu odrastala uz mene!

Aca Lukas o svom privatnom životu: Teško mi je što deca nisu odrastala uz mene!

Kurir 24.12.2016
Folk pevač Aca Lukas ne voli da priča mnogo o privatnom životu, ali je ovaj put ispričao kakve odnose sa porodicom ima danas. Svi znaju da je Aca Lukas potpuno posvećen karijeri, ali priznaje da je njegova porodica ispaštal zbog toga i da je vodio… »

Vesti dana »