Povezane vesti

Ilić potpisao novi ugovor: Svake godine produžavam i svake godine lažem ljude a lažem i sebe..

Ilić potpisao novi ugovor: Svake godine produžavam i svake godine lažem ljude a lažem i sebe..

Večernje novosti 27.12.2016
Da sam hteo da jurim rekorde, ja bih i Mocu (Momčila Vukotića) prestigao pre godinu-dve dana. Ja sam osoba koja se ne opterećuje time, uvek sam za to da ako nisam potreban ekipi na terenu da igra neko mlađi, kaže Ilić. KADA se vratio u Partizan u… »
Saša posle ugovora: Još ja to mogu! Idemo po titulu i kup

Saša posle ugovora: Još ja to mogu! Idemo po titulu i kup

Mozzart sport 27.12.2016
Čuveni kapiten Partizana potpisao novi ugovor u prisustvu čelnika kluba. Došao je sa devet, za nekoliko dana puni 39, a ostaće do 40. Ono što je najavljeno prošle sedmice, danas je dobilo zvaničnu potvrdu: Saša Ilić je produžio ugovor sa… »
Saša Ilić: Svaki gol protiv Zvezde mi je najdraži, nisam radio u teretani, neću ni sad

Saša Ilić: Svaki gol protiv Zvezde mi je najdraži, nisam radio u teretani, neću ni sad

Hot sport 27.12.2016
Kapiten crno-belih je otkrio impresije za klupski sajt nakon potpisivanja novog ugovora. Sale Ilić se predomislio i obradovao “grobare”. Da li zbog toga, kako kaže, što previše voli fudbal, ili što u sadašnjem timu Partizana ne vidi nikoga ko bi… »
Legenda i posle 40.: Kažeš Partizan, misliš Sale: Svi me slušaju, igraću još godinu dana

Legenda i posle 40.: Kažeš Partizan, misliš Sale: Svi me slušaju, igraću još godinu dana

Sportal blic 27.12.2016
Partizanovci mogu da odahnu! Saša Ilić (39), rekoreder po broju nastupa u crno-belom dresu, produžio je saradnju sa ekipom iz Humske na još godinu dana. Kapiten i jedan od najvoljenih fudbera u istoriji “parnog valjka” otkrio je i razlog ostanka… »
Saša Ilić: Nikad ružno o Zvezdi! (foto)

Saša Ilić: Nikad ružno o Zvezdi! (foto)

Mondo 27.12.2016
Saša Ilić, tri dana pre svog 39. rođendana, potpisao novi ugovor sa klubom. Igraće još! "Nikad nije bilo ovoliko ljudi", primetio legendarni kapiten crno-belih. Dodaje: "Ne mogu da živim bez Partizana". Došao je u Humsku kada mu je bilo devet… »
''Jer je Sale samo jedan...'' - Zvanično, kapiten Partizana potpisao novi ugovor!

''Jer je Sale samo jedan...'' - Zvanično, kapiten Partizana potpisao novi ugovor!

Sportske.net 27.12.2016
Ono što je najavljivano prethodnih dana, danas je i ozvaničeno! Kapiten Partizana Saša Ilić potpisao je danas novi jednogodišnji ugovor sa tim fudbalskim klubom. Novi ugovor važiće do juna 2018. godine, jer je aktuelni ugovor važio do kraja… »
Saša Ilić produžio ugovor sa Partizanom do 2018. godine

Saša Ilić produžio ugovor sa Partizanom do 2018. godine

Vesti online 27.12.2016
Kapiten fudbalera Partizana Saša Ilić potpisao je danas novi jednogodišnji ugovor sa crno-belima i ostaće u klubu najmanje do leta 2018. godine. Ilić, rekorder sa 797 utakmica u crno-belom dresu, za tri dana puni 39 godina, a sa Partizanom je osvojio… »

Vesti dana »