Povezane vesti

Osuđivani desničar, podobni činovnik Vlade Srbije

Osuđivani desničar, podobni činovnik Vlade Srbije

Slobodna Evropa 28.12.2016
Predsednik Kancelarije za Kosovo i Metohiju Vlade Srbije Marko Đurić priznao je da je lider desničarskog pokreta „1389“ Miša Vacić zaposlen u kancelariji koju vodi: „Ja sve vreme dajem odgovor na to pitanje, a sve vreme slušam laži i o sebi i… »
Srbi će formirati ZSO ako to ne uradi Priština

Srbi će formirati ZSO ako to ne uradi Priština

Politika 28.12.2016
Marko Đurić kaže da Priština tri godine prstom nije mrdnula da bi se formirala Zajednice srpskih opština, iako je to njena ključna obaveza iz Briselskog sporazuma. Ukoliko vlasti u Prištini ne sprovedu Briselski sporazum i ne budu u stanju da… »
Đurić nakon pet dana priznao da je bivši lider desničara Vacić zaposlen u Kancelariji za KiM

Đurić nakon pet dana priznao da je bivši lider desničara Vacić zaposlen u Kancelariji za KiM

Insajder 28.12.2016
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić nakon pet dana negiranja informacije objavljene na Insajder.net da je nekadašnji portparol i lider desničarskog pokreta SNP 1389 Miša Vacić zaposlen kao savetnik pri Vladi Srbije danas je ipak… »
Marko Đurić priznao da lider desničarskog pokreta radi u kancelariji za KiM

Marko Đurić priznao da lider desničarskog pokreta radi u kancelariji za KiM

Nova ekonomija 28.12.2016
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić potvrdio je da nekadašnji portparol i lider ekstremno desničarskog SNP 1389 Miša Vacić radi u Kancelariji, ali da nije njegov savetnik. "Miša Vacić nije moj savetnik, on radi u Kancelariji za… »
Đurić: Vacić radi u Kancelariji, ali mi nije savetnik

Đurić: Vacić radi u Kancelariji, ali mi nije savetnik

BizLife 28.12.2016
Foto: Beta/YouTube screenshot Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić potvrdio je danas da nekadašnji portparol i lider ekstremno desničarskog SNP 1389 Miša Vacić radi u Kancelariji, ali da nije njegov savetnik. „Miša Vacić nije… »
Đurić: Ne smemo dozvoliti da Srbi postanu moneta za potkusurivanje

Đurić: Ne smemo dozvoliti da Srbi postanu moneta za potkusurivanje

RTS 28.12.2016
Ubedljiva većina poslanika se ogradila od onih koji su pokušali da trguju sa Isom Mustafom, što govori da među predstavnicima Srba prevladava jedinstvo, rekao je za RTS direktor Kancelarije za KiM Marko Đurić. Ukoliko prištinska strana ne sprovede… »
Đurić potvrdio da bivši lider desničarskog pokreta "1389" radi u Vladi

Đurić potvrdio da bivši lider desničarskog pokreta "1389" radi u Vladi

Radio 021 28.12.2016
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić potvrdio je da nekadašnji portparol i lider ekstremno desničarskog SNP 1389 Miša Vacić radi u Kancelariji, ali da nije njegov savetnik. "Miša Vacić nije moj savetnik, on radi u Kancelariji za… »
Đurić: Miloš Vacić radi u Kancelariji, ali nije moj savetnik

Đurić: Miloš Vacić radi u Kancelariji, ali nije moj savetnik

Beta 28.12.2016
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Djurić potvrdio je danas da nekadašnji portparol i lider ekstremno desničarskog SNP 1389 Miša Vacić radi u Kancelariji, ali da nije njegov savetnik. "Miša Vacić nije moj savetnik, on radi u… »
Đurić ranije demantovao, sada potvrdio: Vacić u Kancelariji

Đurić ranije demantovao, sada potvrdio: Vacić u Kancelariji

N1 Info 28.12.2016
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić potvrdio je da nekadašnji portparol i lider ekstremno desničarskog SNP 1389 Miša Vacić radi u Kancelariji, ali da nije njegov savetnik. "Miša Vacić nije moj savetnik, on radi u Kancelariji za… »

Vesti dana »