Povezane vesti

Ana Ivanović završila tenisku karijeru!

Ana Ivanović završila tenisku karijeru!

RTS 28.12.2016
Srpska teniserka Ana Ivanović objavila je na svom Fejsbuk profilu da se povlači iz tenisa jer nije više u stanju da pruža maksimum na terenu. Vreme je da nastavim dalje, poručila je Ana. Ana je to u utorak najavila, a u sredu uživo na Fejsbuku… »
Ana Ivanović: Povlačim se iz tenisa, ali sam srećna /video/

Ana Ivanović: Povlačim se iz tenisa, ali sam srećna /video/

Blic 28.12.2016
Srpska teniserka Ana Ivanović potvrdila je pisanje "Blica" da je okončala karijeru i poručila da ne žali zbog toga. - Imam važne vesti koje želim da podelim sa vama, nisam htela nigde drugde da objavim ovu informaciju, jer mislim da vi zaslužujete… »
Ana Ivanović: Povlačim se iz tenisa, ali sam srećna /video/

Ana Ivanović: Povlačim se iz tenisa, ali sam srećna /video/

Sportal blic 28.12.2016
Srpska teniserka Ana Ivanović potvrdila je pisanje "Blica" da je okončala karijeru i poručila da ne žali zbog toga. - Imam važne vesti koje želim da podelim sa vama, nisam htela nigde drugde da objavim ovu informaciju, jer mislim da vi zaslužujete… »
Ana Ivanović završila karijeru

Ana Ivanović završila karijeru

RTV 28.12.2016
BEOGRAD - Srpska teniserka Ana Ivanović saopštila je danas da je odlučila da završi karijeru. "Imam veliku vest koju želim da podelim sa vama. Nigde je nisam objavila, jer mislim da zaslužujete da čujete prvi. Nema drugog načina da kažem -… »
Ana Ivanović okončala igračku karijeru! (video)

Ana Ivanović okončala igračku karijeru! (video)

Sportski žurnal 28.12.2016
Srpkinja je 2008. osvojila jedini gren slem turnir, Rolan Garos, a tih nedelja bila je i igračica broj jedan svetskog tenisa. Ana Ivanović (29) završila je igračku karijeru! Povukla se kao 65. na VTA listi. Devojka rođena 6. novembra 1987. u… »
Ana otvoreno: "Više ne mogu da dam svoj maksimum"

Ana otvoreno: "Više ne mogu da dam svoj maksimum"

Sportske.net 28.12.2016
Srpska teniserka Ana Ivanović objavila je u sredu da završava svoju profesionalnu karijeru i da se povlači sa teniskih terena. Evo kako je nekadašnja prva teniserka sveta objavila povlačenje i čime će se baviti "u penziji". Nekada najbolja… »
VIDEO: Ana Ivanović završila karijeru

VIDEO: Ana Ivanović završila karijeru

Radio 021 28.12.2016
Teniserka Ana Ivanović saopštila je na svom Fejsbuk profilu da završava igračku karijeru. Nekadašnja prva igračica sveta odlučila je da se povuče u 29. godini zbog, pre svega, nemogućnosti da se i dalje takmiči na najvišem nivou. "Nisam nigde… »
Video Ana Ivanović objavila kraj karijere: Bila je ovo teška odluka, ali nemojte da budete tužni

Video Ana Ivanović objavila kraj karijere: Bila je ovo teška odluka, ali nemojte da budete tužni

Večernje novosti 28.12.2016
Srpska teniserka putem društvenih mreža saopštila navijačima da je završila profesionalnu karijeru. Držala je Ana Ivanović sve u neizvesnosti porukom da ima nešto važno da saopšti danas, a onda je šokirala javnost. Saopštila je da je završila… »
Ipak je bila istina: Ana Ivanović se oprostila od tenisa! (video)

Ipak je bila istina: Ana Ivanović se oprostila od tenisa! (video)

Hot sport 28.12.2016
Na iznenađenje mnogih, Ana Ivanović je celom svetu pre nekoliko trenutaka objavila da se oprašta od aktivnog igranja tenisa. Šok i neverica kod mnogih ljubitelja sporta, ne samo u Srbiji, već i u celom svetu. Ana Ivanović je saopštila svima da se… »
Ana Ivanović nasmejana u penziju: Ima toliko toga da se slavi

Ana Ivanović nasmejana u penziju: Ima toliko toga da se slavi

Mozzart sport 28.12.2016
“Dosegla sam visine o kojima nisam mogla ni da sanjam“, kaže jedna od najboljih teniserki u istoriji Srbije. Kraj! Posle 13 godina u profesionalnim vodama Ana Ivanović je odlučila da okonča tenisku karijeru obeleženu osvajanjem Rolan Garosa 2008… »
Ana Ivanović šokirala svet (VIDEO)

Ana Ivanović šokirala svet (VIDEO)

Vesti online 28.12.2016
Najavom da će u sredu u 19 sati objaviti važnu vest Ana Ivanović je praktično nagovestila da bi krajem 2016. godine mogla zvanično da objavi kraj blistave karijere što se na kraju i desilo jer je srpska teniserka odlučila da je dosta i da je vreme… »
Ana Ivanović završila karijeru

Ana Ivanović završila karijeru

N1 Info 28.12.2016
Srpska teniserka Ana Ivanović objavila je u sredu da završava igračku karijeru u 29-godini. U karijeri je osvojila jedan Gren Slem trofej, Roland Garos 2008, a u junu iste godine našla se na prvom mestu WTA liste. "Hvala svima koji su se uključili na… »
Šta će da saopšti Ana Ivanović? „Gardijan“: Kraj karijere za Srpkinju; Fanovi: Teniserka je trudna

Šta će da saopšti Ana Ivanović? „Gardijan“: Kraj karijere za Srpkinju; Fanovi: Teniserka je trudna

Večernje novosti 28.12.2016
"Gardijan" piše da će Ivanovićeva najizvesnije objaviti da završava tenisku karijeru, na izmaku 2016. u kojoj je ostvarila svega 15 pobeda. Srpska teniserka Ana Ivanović objavila je da će u sredu na društvenim mrežama saopštiti važnu odluku svim… »
Kraj karijere? Ana Ivanović saopštava važnu odluku...

Kraj karijere? Ana Ivanović saopštava važnu odluku...

Sportal blic 28.12.2016
Srpska teniserka Ana Ivanović najavila je da će u sredu u 19 časova da objavi "nešto važno". Kraj karijere? Svet gori od znatiželje... My dear fans & supporters. Pls tune in to my Facebook page tomorrow at 6pm UK time, where I'll be sharing… »

Vesti dana »