Povezane vesti
Deca otišla na rekreativnu nastavu na Zlatar, pa završili masovno kod lekara!
Telegraf 29.12.2016
Oni su u bolnicu stigli u pratnji nastavnika sa simptomima povraćanja, dijareje i povišene tenperature. Tridesetak đaka osnovne škole iz Inđije i Veternika koji su na rekreativnoj nastavi bili smešteni u hotelu “Panorama” na Zlataru, primljeno je juče u… »
Deca se razbolela na rekreativnoj nastavi, 30 mališana završilo u Domu zdravlja
Blic 29.12.2016
Tridesetak dece između 10 i 14 godina iz Inđije i Veternika primljeno je juče u Dom zdravlja u Novoj Varoši sa simptomima trovanja, ali je, nakon pregleda pedijatara u toj ustanovi, utvrđeno da se ipak radi o takozvanom stomačnom gripu. Kako saznajemo… »
Vesti dana »
"Hoćemo novac nazad, i to odmah!" Oglasio se Tramp povodom pucnjave u Minesoti: Spominje ilegalne i nasilne strance, ubijeni muškarac bio državljanin SAD
Blic pre 3 satajoš 1 povezana
Anastasija Ražnatović puca od ponosa: Nakon Gudeljevog meča se oglasila i pokazala kolika mu je podrška
Blic pre 2 satajoš 1 povezana





