Povezane vesti

Putin neće proterati nijednog Amerikanca

Putin neće proterati nijednog Amerikanca

Politika 30.12.2016
Suprotno preporuci Sergeja Lavrova, ruski predsednik odlučio da na nove američke sankcije i progon ruskih diplomata iz SAD ne odgovori recipročnim merama. Vladimir Putin je odbacio predlog Ministarstva spoljnih poslova i odlučio da na nove američke… »
Trump: Znao sam da je Putin vrlo pametan

Trump: Znao sam da je Putin vrlo pametan

Al Jazeera 30.12.2016
Novoizabrani predsjednik SAD-a pozdravio je Putinovu odluku da ne protjera američke diplomate u znak odmazde za sankcije. Odluku ruskog predsjednika Vladimira Putina da ne protjeruje američke diplomate iz Rusije, u znak odmazde za nove sankcije… »
Tramp: Obamini potezi su sramni, znao sam da je Putin mnogo pametan

Tramp: Obamini potezi su sramni, znao sam da je Putin mnogo pametan

Vesti online 30.12.2016
Novoizabrani američki predsednik Donald Tramp pohvalio je odluku ruskog predsednika Vladimira Putina da ne posegne za odmazdom zbog novih američkih sankcija protiv Rusije, dodajući da je sramno to što se dešava u poslednjim danima mandata… »
Tramp: Oduvek sam znao da je Putin pametan

Tramp: Oduvek sam znao da je Putin pametan

Novi magazin 30.12.2016
Odličan potez predsednika Rusije Vladimira Putina, oduvek sam znao da je veoma pametan, izjavio je danas novoizabrani predsednik SAD Donald Tramp misleći na odluku ruskog šefa države da ne protera američke diplomate. "Odličan potez o odlaganju (V… »
"Obama postavio bombu pod odnose Trampa i Rusije"

"Obama postavio bombu pod odnose Trampa i Rusije"

Vesti online 30.12.2016
"Nove sankcije protiv Rusije i proterivanje ruskih diplomata iz SAD direktno su protiv nove američke adiminstracije", kaže politički analitičar Vjačeslav Smirnov. Američki predsednik Barak Obama je u četvrtak najavio proterivanje 35 ruskih… »
Tramp o putinovoj odluci da ne proteruje američke diplomate: Znao sam da je mnogo pametan!

Tramp o putinovoj odluci da ne proteruje američke diplomate: Znao sam da je mnogo pametan!

Kurir 30.12.2016
Donald Tramp oglasio se na tviteru povodom odluke predsednik Ruske Federacije Vladimir Putin da ne protera američke dipolmate iz Rusije. Novoizabrani američki predsednik Donald Tramp pohvalio je odluku ruskog predsednika Vladimira Putina da ne posegne… »
Tramp oduševljen: Evo kako je reagovao na Putinovu odluku!

Tramp oduševljen: Evo kako je reagovao na Putinovu odluku!

Pravda 30.12.2016
Novoizabrani američki predsednik Donald Tramp pohvalio je odluku ruskog predsednika Vladimira Putina da ne posegne za odmazdom zbog novih američkih sankcija protiv Rusije, dodajući da je sramno to što se dešava u poslednjim danima mandata odlazećeg… »
Rusko luksuzno odmaralište u Merilendu pod američkim sankcijama

Rusko luksuzno odmaralište u Merilendu pod američkim sankcijama

RTS 30.12.2016
U okviru mera američke vlade protiv Rusije zbog navodnih sajberskih napada s ciljem da se utiče na predsedničke izbore, ruskim državljanima je zabranjen pristup u dva objekta u SAD koji su u vlasništvu ruske vlade. Reč je o jednom odmaralištu u… »
Ruskim državljanima zabranjen pristup odmaralištima u SAD

Ruskim državljanima zabranjen pristup odmaralištima u SAD

Radio 021 30.12.2016
U okviru mera američke vlade protiv Rusije zbog navodnih sajberskih napada s ciljem da se utiče na predsedničke izbore, ruskim državljanima je zabranjen pristup u dva objekta u SAD u vlasništvu ruske vlade. Reč je o jednom odmaralištu u Njujorku… »
Tramp nema u planu razgovore sa Putinom

Tramp nema u planu razgovore sa Putinom

Vesti online 30.12.2016
Portparol novoizabranog predsednika SAD Donalda Trampa Šon Spajser izjavio je da Tramp trenutno nema planove za razgovor sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom o američkom proterivanju ruskih diplomata zbog navodnog špijuniranja i mešanja u… »
Zaharova objavila broj diplomata proteranih iz SAD: Ogromna cifra

Zaharova objavila broj diplomata proteranih iz SAD: Ogromna cifra

Pravda 30.12.2016
Zvanični predstavnik MIP-a Rusije Marija zaharova saopštila je za medije tačan broj ruskih diplomata koje proteruju iz SAD. ''Ovde nije reč samo o diplomatama, već i o njihovim porodicama.'', rekla je Zaharova, prenosi TASS. Tačan broj ljudi koje… »
96 Rusa proterano iz Amerike: Diplomate se vraćaju sa svojim porodicama. Ko je sledeći na potezu - Moskva ili Vašington?

96 Rusa proterano iz Amerike: Diplomate se vraćaju sa svojim porodicama. Ko je sledeći na potezu - Moskva ili Vašington?

Telegraf 30.12.2016
Kremlj je odlučio da pošalje vladin avion u SAD kako bi diplomate i njihove porodice bezbedno doputovali kući. Barak Obama je u četvrtak uveče potpisao dekret o uvođenju novih sankcija Rusiji zbog mešanja u američke predsedničke izbore i naložio… »

Vesti dana »