Povezane vesti

Nikolić: Vučić će biti na crti drugima, uvek uz moju pomoć!

Nikolić: Vučić će biti na crti drugima, uvek uz moju pomoć!

Pravda 31.12.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je da postoje ljudi koji pokušavaju da ga posvađaju sa premijerom Aleksandrom Vučićem ali da je premijer čovek u kojeg on ima bezgranično poverenje i za koga zna da ga nikada neće izneveriti. - Neveru mu… »
Nikolić: Svađaju me s Vučićem ali me on neće izneveriti

Nikolić: Svađaju me s Vučićem ali me on neće izneveriti

Beta 31.12.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je da postoje ljudi koji pokušavaju da ga posvadjaju sa premijerom Aleksandrom Vučićem ali da je premijer čovek u kojeg on ima bezgranično poverenje i za koga zna da ga nikada neće izneveriti. "Neveru mu… »
Intervju godine Tomislav Nikolić: Vučića čuvam kao sina! Nikad nas neće posvađati! Čitajte u kuriru

Intervju godine Tomislav Nikolić: Vučića čuvam kao sina! Nikad nas neće posvađati! Čitajte u kuriru

Kurir 31.12.2016
Saznajte šta predsednik Srbije Tomislav Nikolić kaže o odnosu s premijerom Srbije Aleksandrom Vučićem i zašto veruje da ga Vučić nikada neće izneveriti. Predsednik Nikolić u eksluzivnom intervjuu u prazničnom trobroju KURIRA objašnjava koja ga… »
Nikolić: Vučić me neće izneveriti jer nije izdajnik

Nikolić: Vučić me neće izneveriti jer nije izdajnik

N1 Info 31.12.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je da postoje ljudi koji pokušavaju da ga posvađaju sa premijerom Aleksandrom Vučićem, ali da je premijer čovek u kojeg on ima bezgranično poverenje i za koga zna da ga nikada neće izneveriti. "Neveru mu… »

Vesti dana »