Povezane vesti

Ana Ivanović: Iscrpele su me povrede, ali sam zadovoljna karijerom!

Ana Ivanović: Iscrpele su me povrede, ali sam zadovoljna karijerom!

Hot sport 31.12.2016
Nekada prva teniserka sveta Ana Ivanović rekla je danas da je fizički i psihički iscrpljena od čestih povreda u prethodnim sezonama i da je zato završila igračku karijeru. – Poslednjih nekoliko godina svele su se na borbu sa povredama. Uvek je… »
Ana Ivanović: Telo mi je poručilo da je vreme da prestanem

Ana Ivanović: Telo mi je poručilo da je vreme da prestanem

Sportski žurnal 31.12.2016
Nekada najbolja teniserka sveta Ana Ivanović izjavila je da je odluku da završi svoju igračku karijeru donela, jer joj je telo poručilo da je vreme da prestane. U intervjuu za "Tajms", Ana Ivanović je rekla da je želela da se povuče dok još voli… »
Ivanović: Iscrpele su me povrede, zbog toga završavam karijeru

Ivanović: Iscrpele su me povrede, zbog toga završavam karijeru

Radio 021 31.12.2016
Nekada prva teniserka sveta Ana Ivanović rekla je da je fizički i psihički iscrpljena od čestih povreda u prethodnim sezonama i da je zato završila igračku karijeru. "Poslednjih nekoliko godina svele su se na borbu sa povredama. Uvek je bila borba… »
Ana Ivanović: Poslušala sam telo i srce

Ana Ivanović: Poslušala sam telo i srce

Mondo 31.12.2016
Nekada najbolja teniserka sveta objasnila zašto je donela odluku da završi karijeru, ali nije otkrila i čime će se baviti u budućnosti. Osim da neće biti trener. Foto: Getty Images/Cameron Spencer Odluka Ane Ivanović da završi profesionalno… »
Ana otvoreno o odluci da napusti tenis: Telo mi je poručilo da ne može više

Ana otvoreno o odluci da napusti tenis: Telo mi je poručilo da ne može više

Telegraf 31.12.2016
- Sada je vreme da isprobam druge stvari - izjavila je bivša teniserka. Nekada najbolja teniserka sveta Ana Ivanović izjavila je da je odluku da završi svoju igračku karijeru donela jer joj je telo poručilo da je vreme da prestane. U intervjuu za… »

Vesti dana »