Povezane vesti

Dačić: Kamo sreće da se nismo nikad ujedinjavali

Dačić: Kamo sreće da se nismo nikad ujedinjavali

Al Jazeera 02.01.2017
Ministar vanjskih poslova Srbije Ivica Dačić rekao da uopšte ne pati za bivšom zajedničkom državom. Ministar vanjskih poslova Srbije Ivica Dačić rekao je da će Srbija igrati konstruktivnu ulogu u rješavanju problema u regionu, ali da bi mogla da… »
Dačić: Srbija bi mogla da glasa protiv interesa CG

Dačić: Srbija bi mogla da glasa protiv interesa CG

Slobodna Evropa 02.01.2017
Srbija bi mogla da glasa protiv interesa susjednih zemalja koje nijesu podržale Srbiju u za nju važnim pitanjima, kao što su priznanje Kosova ili njegovo članstvo u UNESCO-u, kazao je šef srpske diplomatije Ivica Dačić. U intervjuu agenciji Beta… »
Dačić odlučan i u 2017. Godini: Nije Srbija otirač! Nikome ne dozvoljavamo da nas ponižava!

Dačić odlučan i u 2017. Godini: Nije Srbija otirač! Nikome ne dozvoljavamo da nas ponižava!

Srbija danas 02.01.2017
- Kamo sreće da se nismo nikad ni ujedinjavali, već da smo 1918. stvorili državu Srbiju kao silu pobednicu... - rekao je Dačić. Šef srpske diplomatije Ivica Dačić rekao je da će Srbija igrati konstruktivnu ulogu u rešavanju problema u regionu… »
Dačić: Jedini standard u Hrvatskoj - biti protiv Srbije

Dačić: Jedini standard u Hrvatskoj - biti protiv Srbije

N1 Info 02.01.2017
Šef srpske diplomatije Ivica Dačić rekao je da će Srbija igrati konstruktivnu ulogu u rešavanju problema u regionu, ali da bi mogla da glasa protiv interesa susednih zemalja koje nisu podržale Srbiju u za nju važnim pitanjima, kao što su priznanje… »
Dačić: Mi smo Jugoslaviji dali sve a sad moramo da slušamo predavanja o ponašanju Srbije

Dačić: Mi smo Jugoslaviji dali sve a sad moramo da slušamo predavanja o ponašanju Srbije

Beta video 02.01.2017
BEOGRAD - ``Mi smo Jugoslaviji dali sve... da bi na kraju sada morali da slušamo predavanja i da nam neko udara šamare sa strane oko toga kako se Srbija ponaša. Nisam baš pristalica toga da im okrećemo i drugi obraz. Poštovaće vas samo onoliko… »

Vesti dana »