Povezane vesti

Marina Maljković: Sustigli me umor i emotivno pražnjenje

Marina Maljković: Sustigli me umor i emotivno pražnjenje

Dnevnik 03.01.2017
Selektorka ženske seniorske reprezentacije Srbije Marina Maljković saopštila je da napušta klupu nacionalnog tima. – Posle dosta razmišljanja i mnogih neprospavanih noći, želim da obavestim javnost u Srbiji da sam donela odluku da podnesem… »
Marina na ivici suza: Ostavku sam podnela zbog emotivnog i fizičkog pražnjenja; Danilović: Razumem njenu odluku

Marina na ivici suza: Ostavku sam podnela zbog emotivnog i fizičkog pražnjenja; Danilović: Razumem njenu odluku

Večernje novosti 03.01.2017
Posle mnogo neprospavanih noći i dosta razmišljanja sam donela tešku odluku. Potreban je odmor - rekla je Marina. Trudićemo se da u najkaćem mogućem roku nađemo naslednika - kaže Predrag. ŽENSKA reprezentativna košarka, posle dve godine u kojima… »
Danilović: "Naći ćemo selektora u najkraćem roku"

Danilović: "Naći ćemo selektora u najkraćem roku"

Sportske.net 03.01.2017
Predsednik Košarkaškog saveza Srbije izrazio je žaljenje što neće imati prilike da sarađuje sa Marinom Maljković i poručio da će Savez u najkraćem roku pronaći novog selektora ženske reprezentacije. Selektorka ženske košarkaške… »
Marina Maljković: Emotivna i fizička ispražnjenost razlog ostavke

Marina Maljković: Emotivna i fizička ispražnjenost razlog ostavke

Radio 021 03.01.2017
Selektorka ženske košarkaške reprezentacije Srbije Marina Maljković rekla je danas da je podnela ostavku zbog emotivnog i fizičkog pražnjenja. "Nakon mnogo neprospavanih noći i mnogo razmišljanja, donela sam tešku odluku da ne budem više… »
Marina Maljković: Potreban mi je odmor

Marina Maljković: Potreban mi je odmor

Danas 03.01.2017
Dosadašnja selektorka ženske košarkaške reprezentacije Srbije, Marina Maljković, podnela je ostavku zato što joj je potreban odmor jer je emotivno i fizički ispražnjena objasnila je danas u prostorijama Košarkaškog saveza Srbije (KSS), i istakla… »
Maljkovićeva na ivici suza: Odlazim jer sam emotivno i fizički ispražnjena (foto)

Maljkovićeva na ivici suza: Odlazim jer sam emotivno i fizički ispražnjena (foto)

Hot sport 03.01.2017
Marina Maljković obrazložila je ovog jutra razloge svoje ostavke na mestu selektora ženske reprezentacije Srbije. Selektor ženske košarkaške reprezentacije Srbije Marina Maljković rekla je na današnjoj konferenciji za medije da je podnela ostavku… »
Marina Maljković: Potreban mi je odmor...

Marina Maljković: Potreban mi je odmor...

Mozzart sport 03.01.2017
Legendarna selektorka se i zvanično oprostila od ženske košarkaške reprezentacije Srbije. Predvodnica najuspešnije "postjugoslovenske" ženske košarkaške reprezentacije, Marina Maljković podnela je i zvanično ostavku na mesto selektora. "Posle… »
Marina Maljković: Neću više biti selektorka, ali ne napuštam srpsku žensku košarku!

Marina Maljković: Neću više biti selektorka, ali ne napuštam srpsku žensku košarku!

Sportal blic 03.01.2017
Dosadašnja selektorka naše ženske košarkaške reprezentacije, Marina Maljković, odlučila je da se povuče sa te funkcije i, u prostorijama Košarkaškog saveza Srbije, pojasnila šta su glavni razlozi za ovakvu odluku. Foto: A. Dimitrijević / RAS… »
Marina: Emotivno sam ispražnjena

Marina: Emotivno sam ispražnjena

Mondo 03.01.2017
Sada već bivša selektorka Srbije na konferenciji za novinare u "Kući košarke" objasnila zbog čega je podnela ostavku. Košarkaška 2017. u Srbiji je počela neočekivanom i svakako neželjenom vešću - Marina Maljković odlazi sa pozicije selektora… »
Maljković: Odlazim jer sam emotivno i fizički ispražnjena

Maljković: Odlazim jer sam emotivno i fizički ispražnjena

Vesti online 03.01.2017
Selektor ženske košarkaške reprezentacije Srbije Marina Maljković potvrdila je danas da napušta tu funkciju jer je, kako je navela, emotivno i fizički ispražnjena. - Posle dosta neprospavanih noći donela sam odluku da ne nastavim da budem… »
Maljkovićeva: Razlog emotivno i fizičko pražnjenje

Maljkovićeva: Razlog emotivno i fizičko pražnjenje

Press 03.01.2017
Marina Maljković saopštila je da napušta čelo reprezentacije Srbije zbog "emotivnog i fizičkog pražnjenja". foto: b92.net Maljkovićeva je posle šest godina napustila klupu Srbije s kojom je ostvarila najveće uspehe u istoriji srpske ženske… »
Marina Maljković: Emotivno i fizičko pražnjenje razlog ostavke

Marina Maljković: Emotivno i fizičko pražnjenje razlog ostavke

Beta 03.01.2017
Selektorka ženske košarkaške reprezentacije Srbije Marina Maljković rekla je danas da je podnela ostavku zbog emotivnog i fizičkog pražnjenja. "Nakon mnogo neprospavanih noći i mnogo razmišljanja, donela sam tešku odluku da ne budem više… »
Marina Maljković podnela ostavku?

Marina Maljković podnela ostavku?

Danas 03.01.2017
Selektorka ženske košarkaške reprezentacije Srbije Marina Maljković, kako je nezvanično potvrđeno Radio televiziji Srbije podnela je ostavku, a razlog još nije poznat. Predsednik Košarkaškog saveza Srbije Danilović i Maljkovićeva će , kako… »
Evo šta je Marina Maljković poslednje rekla za javnost kao selektor Srbije u novogodišnjem pismu čitaocima "Blica"

Evo šta je Marina Maljković poslednje rekla za javnost kao selektor Srbije u novogodišnjem pismu čitaocima "Blica"

Sportal blic 02.01.2017
Selektorka košarkašica Srbije Marina Maljković podnela je ostavku na tu funkciju i iznenadnu odluku obrazložiće u utorak, od 10.30, u prostorijama Košarkaškog saveza Srbije zajedno sa novim predsednikom KSS Predragom Danilovićem. Foto: Promo… »
Marina Maljković podnela ostavku!

Marina Maljković podnela ostavku!

Večernje novosti 02.01.2017
Selektor ženske košarkaške reprezentacije Marina Maljković podnela ostavku na tu funkciju. Razlog još uvek nije poznat. Ženska košarkaška reprezentacija Srbije je ostala bez selektora! Prema informacijama “ Kurira” Marina Maljković je podnela… »

Vesti dana »