Povezane vesti
Dačić: Uvek smo spremni da zaštitimo naše državne interese
Kurir 04.01.2017
Srbija vodi miroljubivu i dobronamernu državnu politiku u regionu, izjavio ministar spoljnih poslova Ivica Dačić povodom izjava iz Makedonije da političari treba da budu odgovorni i da ne ruše prijateljstvo između Beograda i Skoplja. "Nikada nismo prvi… »
Dačić: Beograd nikad ništa neće uraditi na štetu Skoplja, voleli bismo da bude i obrnuto
Blic 03.01.2017
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da se slaže sa stavom Ministarstva spoljnih poslova Makedonije da ne treba rušiti prijateljstvo između Srbije i Makedonije, dodajući da "Beograd nikad ništa nije i neće uraditi na štetu… »
Makedonci odgovorili Dačiću
Danas 03.01.2017
Ministarstvo spoljnih poslova Makedonije je ukazalo na to da političari treba da budu odgovorni i da ne ruše prijateljstvo između Makedonije i Srbije, prenosi B92. "To treba da važi i u uslovima kada je očigledno da se zagreva atmosfera za sledeće… »
Vesti dana »
Jolović: Odluka o obustavi rada advokata doneta tesnom većinom, ne očekujem produžetak nakon 25. februara
Insajder pre 1 satjoš 36 povezanih
Ministar najavio novog v. d. direktora Pete beogradske gimnazije: "Potreban čovek koji nosi pomirljivu notu"
Newsmax Balkans pre 3 satajoš 28 povezanih
Stiglo proleće! U ovom gradu čak 18 stepeni, evo koji grad u Vojvodini je najtopliji
Dnevnik pre 8 minutajoš 32 povezane





