Povezane vesti

Šta nam je poručio Ramuš Haradinaj iza rešetaka?

Šta nam je poručio Ramuš Haradinaj iza rešetaka?

Vesti online 06.01.2017
Članovi i pristalice Alijanse za budućnost Kosova Ramuša Haradinaja protestuju u Prištini zbog hapšenja svog lidera, a on sam poručuje iz pritvora u Francuskoj, preko Fejsbuka, "vidimo se uskoro". Protestni marš organizovan je pod sloganom "Kosovo… »
Srbija priprema zahtev za izručenje Haradinaja

Srbija priprema zahtev za izručenje Haradinaja

Glas Amerike 06.01.2017
Zvaničan zahtev Srbije za izručenje Ramuša Haradinaja treba očekivati od iduće nedelje, s obzirom da uz zamolnicu za izručenje treba treba dostaviti i svu dokumentaciju prevedenu na francuski jezik. Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i… »
Vulin: Priština mora da zna da su pravo i pravda iznad politike

Vulin: Priština mora da zna da su pravo i pravda iznad politike

Novi magazin 06.01.2017
Priština ne može da razume da se političkim odlukama neće i ne mogu donositi pravne odluke i da će se Srbija uvek zalagati za istinu, za pravdu i da svi zločinci budu kažnjeni, rekao je ministar za rad Aleksandar Vulin povodom hapšenja lidera… »
Vulin: Priština ne razume da pravda nema veze sa politikom

Vulin: Priština ne razume da pravda nema veze sa politikom

Blic 06.01.2017
Priština ne može da razume da pravo i pravda nemaju nikakve veze ni sa politikom ni sa pregovorima, ni sa razgovorima, a Srbija će se uvek boriti za pravdu, za istinu o žrtvama i da svi zločinci budu kažnjeni, bez obzira ko su i odakle su, kaže… »
Haradinaj neće skoro na slobodu

Haradinaj neće skoro na slobodu

Pravda 06.01.2017
Ramuš Haradinaj će u francuskom pritvoru provesti najmanje 18 dana, a njegovo dalje zadržavanje zavisiće od odluke francuskog suda, koji će postupati u skladu sa svojim krivičnim normama i odredbama Evropske konvencije o ekstradiciji. Postupak… »
Haradinaj: Ne plaši me poternica

Haradinaj: Ne plaši me poternica

Danas 06.01.2017
Lider Alijanse za budućnost Kosova Ramuš Haradinaj napisao je na svom fejsbuk profilu da je za žaljenje što neke države i dalje poštuju odluke režima Slobodana Miloševića. Dok mnoge druge, kao što su Nemačka i Austrija, više ne sprovode te… »
Očajni Haradinaj fejsbuči iz pritvora: Ljut sam na Francuze što poštuju Miloševićevu optužnicu

Očajni Haradinaj fejsbuči iz pritvora: Ljut sam na Francuze što poštuju Miloševićevu optužnicu

Kurir 06.01.2017
PRIŠTINA - Lider Alijanse za budućnost Kosova i bivši premijer Ramuš Haradinaj, uhapšen u Francuskoj po poternici Srbije, na svom Fejsbuku poručio je prijateljima Srbije na Kosovu i van njega da se nije plašio tenkova Slobodana Miloševića, a… »

Vesti dana »