Povezane vesti

Stefanović: Nećemo formirati Pomoćnu policiju, danas ukidamo tu uredbu

Stefanović: Nećemo formirati Pomoćnu policiju, danas ukidamo tu uredbu

Nova ekonomija 09.01.2017
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Nebojša Stefanović izjavio je da neće biti formirana pomoćna policija. Stefanović je za RTS rekao da je uredba koja omogućava formiranje pomoćne policije doneta još 2005. godine, ali da će ona danas na sednici… »
Srpska pomoćna policija rekordnom brzinom formirana i ukinuta

Srpska pomoćna policija rekordnom brzinom formirana i ukinuta

Glas Amerike 09.01.2017
Dva dana nakon što je na snagu stupila Uredba Vlade Srbije na osnovu koje se formira Pomoćna policija, ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je da se zbog pritiska javnosti ova uredba ukida i da ta policija neće biti formirana… »
Samofalov: SNS odustala od pomoćne policije, ali ne i od zapošljavanja stranačke vojske

Samofalov: SNS odustala od pomoćne policije, ali ne i od zapošljavanja stranačke vojske

Novi magazin 09.01.2017
Član predsedništva Socijaldemokratske stranke (SDS) Konstantin Samofalov ocenio je danas da to što Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije neće formirati pomoćnu policiju, ne znači da je Srpska napredna stranka odustala od "iznalaženja inovativnih… »
Pomoćna policija neće biti formirana

Pomoćna policija neće biti formirana

Politika 09.01.2017
Ministar policije rekao da vlada ukida uredbu koja je važila samo dva dana zbog prejake hajke protiv vlasti. Vlada Srbije je ukinula uredbu o formiranju pomoćne policije koja je važila samo dva dana (na snagu je stupila u subotu), ali za to vreme… »
Stefanović: Ukinuta uredba o Pomoćnoj policiji, predstavljaju nas kao monstrume

Stefanović: Ukinuta uredba o Pomoćnoj policiji, predstavljaju nas kao monstrume

Nova ekonomija 09.01.2017
Uredba o pomoćnoj policiji stavljena je van snage na sednici Vlade Srbije, potvrdio je potpredsednik vlade i ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović. Stefanović je ranije danas najavio da će vlada ukinuti Uredbu o Pomoćnoj policiji i da ta… »
Vlada ukida Uredbu o pomoćnoj policiji

Vlada ukida Uredbu o pomoćnoj policiji

Dnevnik 09.01.2017
Vlada Srbije će ukinuti Uredbu o pomoćnoj policiji i ta policija neće biti formirana, najavio je ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović. “Svi kažu da je to štetno, ona evo 12 godina postoji, a svi kažu da je štetno i mi ćemo kao… »
DS: Promeniti ceo Zakon o policiji

DS: Promeniti ceo Zakon o policiji

Blic 09.01.2017
Demokratska stranka (DS) zatražila je danas od ministra unutrašnjih poslova Srbije Nebojše Stefanovića da promeni ceo Zakon o policiji zato što je njegovim usvajanjem propuštena šansa za bilo kakav reformski iskorak u policiji. Ta stranka je… »
Ukida se uredba Vlade Srbije: Pomoćne policije ipak neće biti

Ukida se uredba Vlade Srbije: Pomoćne policije ipak neće biti

Vesti online 09.01.2017
Nebojša Stefanović je rekao da će vlada u ponedeljak u 10 sati doneti Uredbu kojom će biti ukinuta postojeća Uredba o pomoćnoj policiji. - Evo 12 godina postoji, a svi kažu da je štetno, mi ćemo kao vlada ukinuti tu uredbu i neće biti formiranja… »
Nebojša Stefanović: Vlada Srbije ukida Uredbu o pomoćnoj policiji

Nebojša Stefanović: Vlada Srbije ukida Uredbu o pomoćnoj policiji

Gde investirati 09.01.2017
Vlada Srbije će ukinuti Uredbu o pomoćnoj policiji, a ta policija neće biti formirana, izjavio je ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović. Stefanović je za RTS rekao da će vlada danas u 10 h doneti Uredbu kojom će biti ukinuta postojeća… »
Vlada ukida uredbu o pomoćnoj policiji

Vlada ukida uredbu o pomoćnoj policiji

Blic 09.01.2017
Vlada Srbije će danas ukinuti Uredbu o pomoćnoj policiji i ta policija neće biti formirana, izjavio je ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović. - Danas u 10 časova Vlada će doneti odluku kojom se ukida uredba iz 2006. godine o pomoćnoj… »
STEFANOVIĆ: Ukida se uredba o pomoćnoj policiji

STEFANOVIĆ: Ukida se uredba o pomoćnoj policiji

Moj Novi Sad 09.01.2017
Vlada Srbije će danas ukinuti Uredbu o pomoćnoj policiji, izjavio je ministar unutrašnjih poslova. Nebojša Stefanović je rekao da će vlada danas u 10 sati doneti Uredbu kojom će biti ukinuta postojeća Uredba o pomoćnoj policiji. - Evo 12 godina… »
Ministar: Pomoćna policija neće biti formirana

Ministar: Pomoćna policija neće biti formirana

Mondo 09.01.2017
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović kaže za RTS da će Vlada danas ukinuti Uredbu o pomoćnoj policiji, kao i da ta policija neće biti formirana. Foto: Mondo/ Stefan Stojanović On je istakao da je ogromna hajka pokrenuta oko pitanja… »
Stefanović: Nemate danas u MUP-u nijednog rukovodioca koga sam ja doveo ili SNS

Stefanović: Nemate danas u MUP-u nijednog rukovodioca koga sam ja doveo ili SNS

Pravda 09.01.2017
BEOGRAD- Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović kaže za RTS da će Vlada danas ukinuti Uredbu o pomoćnoj policiji, kao i da ta policija neće biti formirana. Istakao je da je ogromna hjaka pokrenuta oko pitanja uvođenja pomoćne policije… »
Stefanović: Institut pomoćne policije postoji od 2005. godine

Stefanović: Institut pomoćne policije postoji od 2005. godine

Blic 08.01.2017
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Nebojša Stefanović izjavio je večeras da institut pomoćne policije postoji od 2005. godine i da je ključno pitanje prethodnim vlastima zašto su uvodili taj institut i čemu on služi. - Nijednog pomoćnog… »

Vesti dana »