Povezane vesti

Konačno pao i moćni Fener

Konačno pao i moćni Fener

Dnevnik 13.01.2017
Košarkaši Crvene zvezde nastavili su da ruše velikane ove sezone, pobedivši i turski Fenerbahče (75:73) u 17. kolu Evrolige. Srpski i regionalni šampion. odigrao je još jedan u nizu savršenih mečeva, te uspeo da, posle Reala, Makabija, Žalgirisa… »
Čović: Pažljivo smo pregledali snimak utakmice, nismo našli ni jednu situaciju u kojoj se vređa trener istanbulskog kluba!

Čović: Pažljivo smo pregledali snimak utakmice, nismo našli ni jednu situaciju u kojoj se vređa trener istanbulskog kluba!

Sportski žurnal 13.01.2017
Predsednik KK Crvena zvezda Nebojša Čović saopštenjem objavljenim na sajtu kluba obratio se javnosti, dan posle velike pobede nad Fenerbahčeom. Želimir Obradović je na konferenciji za novinare posle poraza svog tima imao emotivno izlaganje, posebno… »
Čović: Razgovarao sam sa Obradovićem, ostajemo prijatelji

Čović: Razgovarao sam sa Obradovićem, ostajemo prijatelji

Mozzart sport 13.01.2017
"Posle konferencije za štampu koju je održao Obradović, razgovarali smo telefonom i u potpunosti razjasnili situaciju i saglasili se da ista neće uticati na odnose između naša dva kluba, kao i na naše lične prijateljske odnose", naveo je prvi… »
Briljira na Instagramu: Mbođ: Đenka je doktor! /foto/

Briljira na Instagramu: Mbođ: Đenka je doktor! /foto/

Sportal blic 13.01.2017
Mamadu Mbođ je već navikao navijače Crvene zvezde na ekskluzivan i zanimljiv materijal koji kači na svoj Instagram profil, a tako je bilo i ovog puta. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Mamadu Mbođ Oduševljen velikom pobedom košarkaša u… »
Čović se oglasio: Predsednik Zvezde odgovorio Obradoviću

Čović se oglasio: Predsednik Zvezde odgovorio Obradoviću

Hot sport 13.01.2017
Pravu buru izazvala je reakcija Željka Obradovića na navodne uvrede od strane navijača Crvene zvezde tokom sinoćnog poraza njegovog Fenerbahčea u meču 17. kola Evrolige odigranom u hali "Aleksandar Nikolić". Obradović je osuo paljbu po ne samo… »
Čović se oglasio saopštenjem: "Bogdanu svaka čast, niko nije vređao Željka"

Čović se oglasio saopštenjem: "Bogdanu svaka čast, niko nije vređao Željka"

Sportske.net 13.01.2017
Nakon izjave Željka Obradovića koju ste mogli da pročitate juče i na našem portalu, KK Crvena zvezda MTS na čelu sa predsednikom Nebojšom Čovićem je izdala zvanično saopštenje koje vam prenosimo u celosti. Nakon izjave Željka Obradovića koju… »
Čović odgovorio Obradoviću: Na snimku se ne čuju pomenute uvrede, razjasnili smo situaciju sa Željkom

Čović odgovorio Obradoviću: Na snimku se ne čuju pomenute uvrede, razjasnili smo situaciju sa Željkom

Večernje novosti 13.01.2017
Dok sam na ovoj poziciji uložiću napor da se takve stvari ne dešavaju. Ne podržavam skandiranje prema Bogdanu, ali mu se zahvaljujem na korektnosti - kaže Čović. Predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović se saopštenjem oglasio posle utakmice sa… »
Bogdanović o uvredama sa tribina: Oni navijaju za svoj klub, malo više protiv nas jer smo partizanovci (video)

Bogdanović o uvredama sa tribina: Oni navijaju za svoj klub, malo više protiv nas jer smo partizanovci (video)

Sportski žurnal 13.01.2017
Bogdan Bogdanović je vodio ogromnu bitku sa Brankom Lazićem pre svih, ali i drugim defanzivcima crveno-belih. Igrao je Bogdan Bogdanović dobar meč koji na kraju nije krunisan zbog, između ostalog, njegove greške. Barem je on apostrofirao taj detalj… »
Pregledan snimak: Čović: Niko nije vređao velikog trenera Obradovića, ako ima dokaza - žao mi je

Pregledan snimak: Čović: Niko nije vređao velikog trenera Obradovića, ako ima dokaza - žao mi je

Sportal blic 13.01.2017
Posle pažljivo pregledanog snimka utakmice, nije pronađena nijedna situacija u kojoj se vređao trener Fenerbahčea, ističe Nebojša Čović, prvi čovek košarkaša crveno-belih. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Nebojša Čović - KK Crvena zvezda… »
Čović: Vređan "samo" Bogdan i to nije lepo

Čović: Vređan "samo" Bogdan i to nije lepo

Mondo 13.01.2017
Predsednik KK Crvena zvezda mts Nebojša Čović ogradio se i osudio vređanje košarkaša Fenerbahčea Bogdana Bogdanovića. "Žalim zbog toga. Nije bilo uvreda na račun Željka Obradovića". Foto: MN Press/arhiva Obradović i Čović 1996. godine uoči… »
Gospodski i kolegijalno: Radonjić se izvinio Obradoviću

Gospodski i kolegijalno: Radonjić se izvinio Obradoviću

Sportal blic 13.01.2017
Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić posle utakmice ušao je u svlačionicu Fenerbahčea i izvinio se Željku Obradoviću zbog nedoličnog skandiranja grupe navijača crveno-belih, kako je to naveo legendarni stručnjak. Foto: A. Dimitrijević… »
Dženkins: Ceo tim je junak

Dženkins: Ceo tim je junak

Vesti online 13.01.2017
Košarkaš Crvene zvezde Čarls Dženkins, strelac pobedničkog koša u velikoj pobedi nad Fenerbahčeom (75:73) u Evroligi, nije želeo sebe da stavlja u prvi plan, istakavši da je timska igra bila presudna u novom rušenju favorita u Beogradu… »
Obradović: Nisam zaslužio "Željko Turčine"...

Obradović: Nisam zaslužio "Željko Turčine"...

Dnevnik 13.01.2017
Trener košarkaša Fenerbahčea Željko Obradović izrazio je nezadovoljstvo prijemom i uvredljivim skandiranjem publike, a posebno je bio ljut na ljude iz Crvene zvezde jer nisu reagovali. Crvena zvezda je napravila novo iznenađenje u Evroligi, pobedom… »
Bogdan: Normalno je da vređaju, Veseli: Ovo je za zaborav

Bogdan: Normalno je da vređaju, Veseli: Ovo je za zaborav

Večernje novosti 13.01.2017
Nisam iznenađen, kakve veze ima što sam osvojio olimpijsko srebro sa reprezentacijom? Oni zvižde meni, jer sam "grobar", navijaju tako za svoj klub – rekao je Bogdanović. BOGDAN Bogdanović je sa širokim osmehom na licu odgovorio na pitanje o… »
Radonjić: Uspeli smo da im pariramo, pobeda je došla kao nagrada

Radonjić: Uspeli smo da im pariramo, pobeda je došla kao nagrada

Press 13.01.2017
Puno je emocija, treba da nastavimo da razmišljamo po istom principu, zna se šta su prioriteti i kako ćemo dalje - rekao je tener crveno-belih. foto: novosti.rs Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić rekao je da je "mnogo emocija" posle… »
Kada je Željko očekivao da ga zaštite od uvreda, da li je mislio na ovu situaciju?!

Kada je Željko očekivao da ga zaštite od uvreda, da li je mislio na ovu situaciju?!

Sportske.net 13.01.2017
Sećate li se kako je Duško Vujošević reagovao kada su Grobari vređali Svetislava Pešića na meču Partizan - Bajern Minhen? Pobeda Crvene zvezde nad Fenerbahčeom na kraju je bila druga vest jučerašnjeg dana, pošto je nakon nje u prvi plan… »
Lazić oduševljen pobedom, Delije ga zbog jedne stvari ostavile bez teksta!

Lazić oduševljen pobedom, Delije ga zbog jedne stvari ostavile bez teksta!

Sportske.net 13.01.2017
Košarkaš Crvene zvezde Branko Lazić rekao je danas da je fantastičan osećaj pobediti Fenerbahče i da je višegodišnji naporan rad njegove ekipe počeo da se isplaćuje. "Fantastičan je osećaj pobediti velikane, aktuelne i bivše prvake Evrope. To… »
’To je sve normalno’: Bogdan odgovorio na salvu uvreda ’delija’ (video)

’To je sve normalno’: Bogdan odgovorio na salvu uvreda ’delija’ (video)

Hot sport 13.01.2017
Poput Željka Obradovića, i Bogdan Bogdanović je imao šta da kaže o navijačima Zvezde. Srpski reprezentativac je sa 12 poena bio među najboljim u redovima Fenerbahčea sinoć, a pored košarkaškog učinka, bio je centralna figura barem što se… »
Obradović posle skandiranja "delija": Veći sam Srbin od svih u hali, u Zvezdi više nemam prijatelje! /blic TV/

Obradović posle skandiranja "delija": Veći sam Srbin od svih u hali, u Zvezdi više nemam prijatelje! /blic TV/

Sportal blic 13.01.2017
Trener košarkaša Fenerbahčea Željko Obradović bio je više nego besan posle poraza od crveno-belih sa 75:73 u17. kolu Evrolige. Ali, ne samo zbog ponašanja navijača Crvene zvezde, već i članova uprave, koji ništa nisu uradili da se prekine… »
Dangubić: Pobedili smo sebe i - dobili Fenerbahče /blic TV/

Dangubić: Pobedili smo sebe i - dobili Fenerbahče /blic TV/

Sportal blic 13.01.2017
Nemanja Dangubić se zahvalio navijačima na velikoj podršci u pobedi nad Fenerbahčeom (75:73) u 17. kolu Evrolige, istakavši da je zajedničko slavlje najbolje pokazalo koliko je taj trijumf bio bitan i publici i ekipi. "Sjajna pobeda. Mnogo nam… »
Željko se žestoko uvredio, a evo šta je Bogdan rekao o vređanju "delija"

Željko se žestoko uvredio, a evo šta je Bogdan rekao o vređanju "delija"

Vesti online 13.01.2017
Posle meča između Crvene zvezde i Fenerbahčea trener gostiju Željko Obradović, na konferenciji za medije, osuo je drvlje i kamenje po čelnicima kluba sa Malog Kalemegdana jer ga nisu zaštitili, kako je on rekao, od horskog i planiranog vređanja… »
Obradović razočaran skandiranjem "Željko, Turčine..."

Obradović razočaran skandiranjem "Željko, Turčine..."

Al Jazeera 13.01.2017
Posebno je bio ljut na čelnike Crvene zvezde jer nisu reagirali na skandiranje publike, koja mu je uzvikivala 'Željko, Turčine...'. Trener košarkaša turskog Fenerbahcea Željko Obradović izrazio je nezadovoljstvo prijemom i uvredljivim skandiranjem… »
Bogdan: Presudile moje izgubljene lopte i Kuzmić

Bogdan: Presudile moje izgubljene lopte i Kuzmić

Mondo 13.01.2017
Košarkaš Fenerbahčea ocenio da njegov tim nije odigrao na najvišem nivou, što je odlična Zvezda iskoristila. Foto: MN Press Crvena zvezda upisala je važnu pobedu nad Fenerbahčeom u Evroligi – 75:73. Košarkaš turske ekipe Bogdan Bogdanović… »
Bogdanović: Vređaju jer sam partizanovac

Bogdanović: Vređaju jer sam partizanovac

Novi magazin 13.01.2017
Košarkaš Fenerbahčea Bogdan Bogdanović rekao je da ga nisu pogodile uvrede navijača Crvene zvezde jer je navikao na to. "Oni navijaju za svoj klub, zvižde, a nas vređaju malo više zato što smo partizanovci. Ali, navikli smo na to, to je normalno… »
To nije čudo, to je zvezda: Crveno-beli nokautirali i moćni Fenerbahče! /blic TV/

To nije čudo, to je zvezda: Crveno-beli nokautirali i moćni Fenerbahče! /blic TV/

Sportal blic 13.01.2017
Košarkaši Crvene zvezde nastavljaju sa evroligaškim podvizima! Pred čudesnim crveno-belima pao je i moćni Fenerbahče, 75:73, a do prve pobede nad ekipom Željka Obradovića posle sedam uzastopnih poraza, tim Dejana Radonjića stigao je uz sjajnu… »
Bogdanović o uvredama "delija": Navikao sam, sve je to normalno /blic TV/

Bogdanović o uvredama "delija": Navikao sam, sve je to normalno /blic TV/

Sportal blic 13.01.2017
Bogdan Bogdanović nije uspeo da izraste u junaka Fenerbahčea na gostovanju Crvenoj zvezdi, u finišu ga lopta nije slušala pred poslednje akcije oba tima, pa je posle poraza (75:73) u 17. kolu Evrolige čestitao domaćinu na zasluženom trijumfu… »
Presrećan: Dženkins: Eksplodirao sam!

Presrećan: Dženkins: Eksplodirao sam!

Sportal blic 13.01.2017
Presrećan je bio Čarls Dženkins posle koša u finišu meča u kome je Crvena zvezda sa 75:73 savladala evropskog vicešampiona, Fenerbahče. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Kako i ne bi, bio je to poslednji pogodak na utakmici 17. kola Evrolige… »
Radonjić posle velike pobede nad Fenerbahčeom: Tim igra dobro i to je najbitnije

Radonjić posle velike pobede nad Fenerbahčeom: Tim igra dobro i to je najbitnije

Sportal blic 12.01.2017
Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić nije krio zadovoljstvo posle velike pobede nad Fenerbahčeom od 75:73 u 17. kolu Evrolige. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Dejan Radonjić - Teško je sad uraditi analizu posle meča i svih emocija… »
Veliko obezbeđenje: Žandarmerija čuva i novinare na meču Zvezda - Fenerbahče

Veliko obezbeđenje: Žandarmerija čuva i novinare na meču Zvezda - Fenerbahče

Sportal blic 12.01.2017
Veliko obezbeđenje bilo je prisutno ispred hale "Aleksandar Nikolić" uoči meča 17. kola Evrolige između Crvene zvezde i Fenerbahčea. Foto: N. Todorović / RAS Srbija Žandarmerija je čak formirala i zaštitni "prsten" ispred ulaza rezervisanog za… »

Vesti dana »