Povezane vesti

Obradović: Prihvatam izvinjenje i hvala!

Obradović: Prihvatam izvinjenje i hvala!

Mondo 14.01.2017
Željko Obradović prihvatio izvinjenje koje su mu uputili Dejan Radonjić, Nebojša Čović i Nebojša Ilić i zahvalio im se na tome. Srpski trener istakao da svi moraju da se bore protiv navijačkog vređanja igrača i trenera. Velika pobeda Crvene… »
Obradović: Prihvatio sam Radonjićevo, Ilićevo i Čovićevo izvinjenje

Obradović: Prihvatio sam Radonjićevo, Ilićevo i Čovićevo izvinjenje

Večernje novosti 14.01.2017
Krivo mi je samo što neko nije reagovao, kao što bih ja uradio da je bila obrnuta situacija, rekao je, smirenih strasti, posle prespavane noći trener Fenerbahčea. Grupa navijača Crvene zvezde uvredila je trenera Fenerbahčea Željkao Obradovića… »
Željko prihvatio izvinjenje: Neću da se spuštam na nivo prepucavanja Zvezda - Partizan

Željko prihvatio izvinjenje: Neću da se spuštam na nivo prepucavanja Zvezda - Partizan

Mozzart sport 14.01.2017
"Još jednom želim da se zahvalim ljudima iz Zvezde koji su došli da se izvine. Dejan je moj veliki prijatelj, Čović isto", rekao je najbolji trener u Evropi. Strasti se smiruju. Željko Obradović je burno reagovao posle utakmice sa Crvenom zvezdom u… »
Željko Obradović: Ružno je to što su Delije skandirale Bogdanu, imam prijatelje u Zvezdi!

Željko Obradović: Ružno je to što su Delije skandirale Bogdanu, imam prijatelje u Zvezdi!

Hot sport 14.01.2017
Posle bure oko pogrdnog skandiranja navijača Crvene zvezde na utakmici sa Fenerbahčeom ponovo se oglasio trener 'kanarinaca' i najtrofejniji evropski stručnjak Željko Obradović. On je istakao da ga je najviše pogodilo vređanje Bogdana Bogdanovića… »
Žoc ne prihvata Čovićevo objašnjenje: Morao je neko da reaguje

Žoc ne prihvata Čovićevo objašnjenje: Morao je neko da reaguje

Vesti online 14.01.2017
Velika bura se podigla posle utakmice između Crvene zvezde i Fenerbahčea. Umesto da se priča o velikom trijumfu srpskog šampiona u prvom planu je bila izjava trenera gostiju Željka Obradovića, koji je bio izuzetno ljut na rukovodstvo kluba sa Malog… »
Željko odgovorio na Zvezdino izvinjenje! Prijatelji ostaju prijatelji!

Željko odgovorio na Zvezdino izvinjenje! Prijatelji ostaju prijatelji!

Sportske.net 14.01.2017
Najtrofejniji evropski trener oglasio se posle izvinjenja koja je dobio iz Crvene zvezde. Mnogo polemika izazvala je emotivna reakcija Željka Obradovića na konferenciji za medije posle poraza njegovog Fenerbahčea od Crvene zvezde mts u četvrtak u hali… »
Željko Obradović za Blicsport: Zvali su me Čović i Radonjić, primam izvinjenje

Željko Obradović za Blicsport: Zvali su me Čović i Radonjić, primam izvinjenje

Sportal blic 14.01.2017
Trener Fenerbahčea i najtrofejniji evropski stručnjak i dalje zamera ljudima iz Crvene zvezde što nisu za vreme utakmice prekinuli pogrdna skandiranja na njegovu adresu. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Prijatelji Obradović i Radonjić Željko… »

Vesti dana »