Povezane vesti
Srbi sa protesta u K.Mitrovici zatražili slobodu kretanja
Studio B 15.01.2017
Srbi sa Kosova i Metohije okupili se danas u 12 časova u Kosovskoj Mitrovici na protestnom skupu zbog pokušaja ugnjetavanja i zastrašivanja Srba na severu Kosova i Metohije, preneo je TV Most. U severnom delu Kosovske Mitrovice danas je održan protestni… »
Na hiljade Srba protestuje u Kosovskoj Mitrovici: Branićemo svoje domove, porodice i opstanak na Kosovu (foto)
Telegraf 15.01.2017
Srbi sa KiM-a, "revoltirani su jučerašnjim pokušajima ugnjetavanja Srba na Severu KiM-a" Protestni skup Srba sa Kosova i Metohije zbog situacije u vezi s vozom Beograd – Kosovska Mitrovica počeo je danas nešto posle 12 časova na Trgu Šumadija u Kosovskoj… »
Vesti dana »

"Veoma čudno", Zelenski ćuti, Tramp ga ne zove! Nakon samita sa Putinom predsednik SAD najavio telefonski razgovor kojeg i dalje nema, u Kijevu zbunjeni (foto)
Kurir pre 8 minutajoš 24 povezane

Počeo istorijski sastanak Trampa i Putina: Rukovanje na pisti, pa pregovori o Ukrajini
Danas pre 6 satijoš 10 povezanih

Zapaljeno 100 kontejnera, 6 povređenih policajaca: Burna noć na protestu u Beogradu: Metež kod Generalštaba, u Nišu jajima na Žandarmeriju
Blic pre 33 minutajoš 6 povezanih

(Video) "koliko bedno": Kremlj je ovaj snimak susreta Trampa i Putina sa Aljaske odmah objavio, a Bela kuća ga je izbrisala
Blic pre 3 satajoš 9 povezanih