Povezane vesti

Arkanova ćerka kroz suze otkrila poslednji razgovor sa ocem! A tek reči o Ceci...

Arkanova ćerka kroz suze otkrila poslednji razgovor sa ocem! A tek reči o Ceci...

Srbija danas 16.01.2017
Dirljivo! Na Novom groblju u Beogradu juče je održan pomen Željku Ražnatovicu Arkanu. Na groblju se okupila porodica Ražnatović, a pre svih stigla je Svetlana Ceca Ražnatovic, u pratnji sina Veljka i ćerke Anastasije. Večnu kuću svog oca… »
Arkanova ćerka Sofija se prvi put oglasila: Evo šta je rekla o svom ocu, Ceci, braći... (FOTO) (VIDEO)

Arkanova ćerka Sofija se prvi put oglasila: Evo šta je rekla o svom ocu, Ceci, braći... (FOTO) (VIDEO)

Telegraf 16.01.2017
- Došla sam da odam poštu ocu, koga sam mnogo volela. Iako već 17 godina nije među nama, on i dalje živi u meni - izjavila je Arkanova ćerka Sofija. Na jučerašnjem pomenu Željku Ražnatoviću Arkanu, prvi put se pojavila se i njegova ćerka… »
Nežno: Jeste čuli nadimak kojim Ceca zove Arkanovu kći koja je posle mnogo godina ponovo u Srbiji?

Nežno: Jeste čuli nadimak kojim Ceca zove Arkanovu kći koja je posle mnogo godina ponovo u Srbiji?

Srbija danas 16.01.2017
Stigla je u Beograd da oda pomen ocu koji je ubijen pre 17 godina. Porodica, prijatelji i poštovaci Željka Ražnatovića Arkana juče su na Novom groblju u Beogradu obeležili 17 godina od njegovog ubistva u nekadašnjem hotelu Interkontinental 2000… »

Vesti dana »