Povezane vesti

Skot: Ne očekujem da me Tramp smeni

Skot: Ne očekujem da me Tramp smeni

Danas 21.01.2017
Američki ambasador u Beogradu Kajl Skot izjavio je danas da, posle stupanja na dužnost novog predsednika Sjedinjenih Američki Država Donalda Trampa, ne očekuje velike promene u spoljnoj politici SAD prema Balkanu. "Nisam još ništa čuo od nove… »
Independent: Tramp opozvao sve ambasadore SAD-a u svetu

Independent: Tramp opozvao sve ambasadore SAD-a u svetu

Vesti online 21.01.2017
Ubrzo pošto je položio zakletvu i postao 45. predsednik SAD Donald Tramp je opozvao sve ambasadore u misijama SAD koje je imenovala administracija bivšeg predsednika Baraka Obame, bez pripremljenih zamena, piše "Independent". Kako navodi list, Tramp… »
Skot: Trampova odluka o ambasadorima ne odnosi se na mene

Skot: Trampova odluka o ambasadorima ne odnosi se na mene

RTS 21.01.2017
Mi smo već dobili nalog da ostanemo na mestu i da radimo za novog predsednika kao što smo radili i za prethodnog, rekao je američki ambasador u Srbiji Kajl Skot. Američki ambasador u Srbiji Kajl Skot izjavio je da se odluka predsednika SAD Donalda… »
Skat o smeni ambasadora: Ja sam tu, služim novog predsednika

Skat o smeni ambasadora: Ja sam tu, služim novog predsednika

N1 Info 21.01.2017
Američki ambasador u Beogradu Kajl Skat rekao je za N1 da ne očekuje da će se njegovo ime naći na spisku američkih ambasadora koji će biti smenjeni posle stupanja na dužnost novog predsednika Sjedinjenih Američki Država Donalda Trampa. Izvor: N1… »
Američki ambasador u Srbiji: Od ponedeljka služim novog predsednika

Američki ambasador u Srbiji: Od ponedeljka služim novog predsednika

Novi magazin 21.01.2017
Američki ambasador u Beogradu Kajl Skot rekao je danas da ne očekuje da će se njegovo ime naći na spisku američkih ambasadora koji će biti smenjeni posle stupanja na dužnost novog predsednika SAD Donalda Trampa. "Ja sam tu. U ponedeljak idem u… »
Šok već prvog dana: Tramp doneo odluku bez presedana, posledice će se osetiti globalno

Šok već prvog dana: Tramp doneo odluku bez presedana, posledice će se osetiti globalno

Blic 21.01.2017
Nedugo nakon što je predsednik SAD Donald Tramp položio zakletvu kao 45. predsednik SAD, otpustio je sve ambasadore koje je imenovala administracija bivšeg predsednika Baraka Obame, bez pripremljenih zamena, piše "Independent". Tramp zahteva da… »
Skot: Odluka Trampa o ambasadorima ne odnosi se na mene

Skot: Odluka Trampa o ambasadorima ne odnosi se na mene

Blic 21.01.2017
Američki ambasador u Srbiji Kalj Skot izjavio je danas da se odluka predsednika SAD Donalda Trampa o smeni ambasadora ne odnosi na njega i dodao da je već od nove administracije dobio nalog za buduće poslove. - Mi smo već dobili nalog da ostanemo na… »
Tramp opozvao sve ambasadore? Skat: To se ne odnosi na mene

Tramp opozvao sve ambasadore? Skat: To se ne odnosi na mene

BK TV 21.01.2017
Američki ambasador u Srbiji Kajl Skat izjavio je danas da se odluka predsednika SAD Donalda Trampa o smeni ambasadora ne odnosi na njega i dodao da je već od nove administracije dobio nalog za buduće poslove. "Mi smo već dobili nalog da ostanemo na… »

Vesti dana »