Povezane vesti

AO 2017: Federer moćan kao nekada, a sada na Marejevog dželata (foto)

AO 2017: Federer moćan kao nekada, a sada na Marejevog dželata (foto)

Srbija danas 22.01.2017
U nastavku turnira igraće sa Zverevim. Rodžer Federer trenutno je na 17. poziciji na ATP listi, ali je u meču sa Keijem Nišikorijem, u nekoliko navrata podsetio da je dugo bio prvi na svetskoj rang listi. Švajcarski teniser koji je Australijan open… »
Melburn, 7.: Dan Federer ne priznaje godine, Nišikori pao za 49. četvrtfinale na grend slemu

Melburn, 7.: Dan Federer ne priznaje godine, Nišikori pao za 49. četvrtfinale na grend slemu

Sportal blic 22.01.2017
Tako to radi, po mnogima, najbolji teniser svih vremena: Rodžer Federer i u 35. može na terenu da provede skoro tri i po sata i napusti ga visoko podignutih ruku. Kao protiv Keija Nišikorija - 3:2. Foto: Reuters Rodžer Federer Dva preokreta su viđena… »
AO - Mugurusa u četvrtfinalu

AO - Mugurusa u četvrtfinalu

Sportske.net 22.01.2017
Španjolka Garbinje Mugurusa ostvarila je svoj najboljih rezultat na Australijan openu, pošto je obezbedila plasman u četvrtfinale prvog Grend slema sezone. Sedma teniserka sveta Španjolka Garbinje Mugurusa pobedila je posle 65 minuta Soranu Kirsteu iz… »
Federer posle maratona slomio Nišikorija!

Federer posle maratona slomio Nišikorija!

N1 Info 22.01.2017
Švajcarski teniser Rodžer Federer plasirao se u četvrtfinale Australijan Opena pobedom nad Japancem Keijem Nišikorijem posle velike borbe u pet setova. Federer je do trijumfa došao sa 6:7 (4:7), 6:4, 6:1, 4:6, 6:3, posle skoro tri i po sata igre na… »
Miša Zverev: Ovo je moj najbolji meč u karijeri

Miša Zverev: Ovo je moj najbolji meč u karijeri

Hot sport 22.01.2017
Nemački teniser Miša Zverev izjavio je da je danas odigrao najbolji meč u životu, nakon što je pobedio prvog igrača sveta, Britanca Endija Marija, u osmini finala Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu. Zverev, 50. teniser sveta, plasirao se… »
AO - Peti set u petoj brzini, Federer ide dalje!

AO - Peti set u petoj brzini, Federer ide dalje!

Sportske.net 22.01.2017
Osvajač sedamnaest Grend slem titula Rodžer Federer obezbedio je plasman u četvrtfinale Australijan opena, pošto je nakon pet setova uspeo da savlada Keija Nišikorija iz Japana. Švajcarska će u završnici prvog Grend slema sezone imati dvojicu… »
Može Federer i u pet setova! Rodžeru triler protiv Nišikorija

Može Federer i u pet setova! Rodžeru triler protiv Nišikorija

Mozzart sport 22.01.2017
U 35. godini Švajcarac je odigrao fantastičan meč protiv neugodnog Japanca i plasirao se u četvrtfinale Australijan opena - 3:2. Švajcarski teniser Rodžer Federer plasirao se u četvrtfinale Australijan opena pošto je u osmini finala u… »
Kraj za mareja: Miša eliminisao Endija i zakazao duel sa Rodžerom

Kraj za mareja: Miša eliminisao Endija i zakazao duel sa Rodžerom

Večernje novosti 22.01.2017
Britanski teniser sa 5:7, 7:5, 2:6, 4:6 izgubio od nemačkog predstavnika koji je 50. na ATP listi. Federer pobedio Nišikorija i zakazao duel sa Zverevim. Kraj za prvog tenisera sveta! Endi Marej je eliminisan sa Otvorenog prvenstva Australije, a zasluge… »
Marej: Da li sam propustio šansu? Ne znam...

Marej: Da li sam propustio šansu? Ne znam...

Mondo 22.01.2017
Prvi reket sveta posle šokantne eliminacije u osmini finala Aus Opena poručio da je već imao bolne poraze u prošlosti i da se iz njih vraćao, pa da se nada da će i ovog puta. Endi Marej pretrpeo je neočekivani poraz na Australijan Openu. Prvi put… »
Veliki Rodžer se vraća, dobio maraton protiv Nišikorija

Veliki Rodžer se vraća, dobio maraton protiv Nišikorija

Vesti online 22.01.2017
Posle šest meseci pauze zbog povrede, vratio se Rodžer Federer na glavnu scenu, na Australijan openu i podsetio na dane stare slave. Švajcarac se plasirao u četvrtfinale pošto je u dramatičnom meču bio bolji od Keija Nišikorija posle pet setova -… »
Australian open: Marej izgubio od Zvereva

Australian open: Marej izgubio od Zvereva

Danas 22.01.2017
Veliko iznenađenje Australian opena postigao je nemački teniser Miša Zverev kada je u osmini finala savladao prvog nosioca Endija Marija sa 3:1 u setovima. Zverev je pobedio posle tri sata i 33 minuta igre rezultatom 7:5, 5:7, 6:2, 6:4, pa sada u… »
Zverev u transu: Kažite mi kako sam uspeo!

Zverev u transu: Kažite mi kako sam uspeo!

Mondo 22.01.2017
Nemac posle briljantne partije i eliminacije prvog igrača sveta Endija Mareja u osmini finala Australijan Opena nije znao da opiše kako mu je to pošlo za rukom. Senzacija se zove Miša Zverev. On je u Melburnu pobedio najboljeg irača sveta Endija… »
Pobedio i napravio šou: Vavrinku pomešali sa Rodžerom: Ljudi, nisam ja Federer /video

Pobedio i napravio šou: Vavrinku pomešali sa Rodžerom: Ljudi, nisam ja Federer /video

Sportal blic 22.01.2017
Za razliku od Mareja i Đokovića, Sten Vavrinka je opstao na Australijan openu. Švajcarac je u četvrtom kolu opravdao ulogu favorita, pobedio Sepija 3:0 (7:6, 7:6, 7:6), a ovaj duel obeležio je jedan zanimljiv detalj. Zobacz na Youtube Vavrinka je bio… »
Sumrak favorita, ode i Marej!

Sumrak favorita, ode i Marej!

Sportske.net 22.01.2017
Svetski broj 1 eliminisan sa Australijan Opena u osmini finala, protiv momka koji pre dve godine umalo nije ostavio tenis zbog povrede! Endi Marej neće videti drugu nedelju Australijan Opena. On je u osmini finala u Melburnu eliminisan od Nemca Miše… »
Pitali su Marija da li je poraz Đokovića uticao i na njega da ispadne sa Australijan opena!

Pitali su Marija da li je poraz Đokovića uticao i na njega da ispadne sa Australijan opena!

Telegraf 22.01.2017
Ne znam da li sam propustio šansu, svake godine dođete sa novom prilikom. Čak i das am pobedio, u sledećem kolu bih igrao sa Nišikorijem ili Federerom, rekao je Britanac. Endi Mari britanski teniser nastupio je na prvom Gren Slemu kao prvi reket… »

Vesti dana »