Povezane vesti

Lučić-Baroni protiv Serene Williams za finale Australian Opena

Lučić-Baroni protiv Serene Williams za finale Australian Opena

Al Jazeera 25.01.2017
'Ovim je ispravljeno sve loše što mi se u životu dogodilo', kaže hrvatska teniserka o ulasku u polufinale. Nakon što je pobijedila Čehinju Karolinu Pliškovu 6:4, 3:6, 6:4 i prvi put u karijeri izborila mjesto u polufinalu Australian Opena… »
Lučić-Baroni: Ispravljeno je sve ono loše što mi se u životu dogodilo

Lučić-Baroni: Ispravljeno je sve ono loše što mi se u životu dogodilo

Večernje novosti 25.01.2017
Ne mogu da verujem, malo sam u šoku... Nisam mogla ni da sanjam da ću ponovno biti u ovoj poziciji - rekla je hrvatska teniserka posle plasmana u polufinale AO. Hrvatska teniserka Mirjana Lučić-Baroni rekla je da nikad neće zaboraviti dan kada se… »
Mlade teniserke, gde ste?!

Mlade teniserke, gde ste?!

Mondo 25.01.2017
Prosek godina polufinalistkinja Australijan opena je za stavljanje "prsta na čelo"... Serena Vilijams i Mirjana Lučić Baroni plasirale su se u polufinale Otvorenog prvenstva Australije u ženskom singlu, dan nakon što su to uradile Venus Vilijams i… »
Hrvatsko čudo Mikica! Planeta zadivljena, u Melburnu se piše bajka

Hrvatsko čudo Mikica! Planeta zadivljena, u Melburnu se piše bajka

Mozzart sport 25.01.2017
Uspela je da se podigne sa samog dna posle pakla kroz koji je prošla. Teniska planeta je zadivljena podvigom hrvatske veteranke! Mirjana Lučić-Baroni je u 35. godini karijere uspela da se plasira u svoje drugo grend slem polufinale pošto je jutros… »
Potresna životna priča hrvatske teniserke o kojoj danas bruji čitav svet!

Potresna životna priča hrvatske teniserke o kojoj danas bruji čitav svet!

Sportske.net 25.01.2017
Iako Australijan Open tek ulazi u samu završnicu, utisak je da je istinski pobednik već poznat, bez obzira šta će na kraju semafor da pokaže. Aktuelni turnir u Melburnu pamtiće se i po senzacionalnoj eliminaciji Novaka Đokovića u drugom kolu, i po… »
AO: Sjajna Mirjana u društvu tri Amerikanke

AO: Sjajna Mirjana u društvu tri Amerikanke

Sportski žurnal 25.01.2017
Hrvatica posle 18 godina od plasmana u četvrtfinale Vimbldona nastavlja da ide ka rezultatu karijere, do polufinala Ozi opena dogurala preko Čehinje Pliskove. Mirjana Lučić-Baroni je za 110 minuta savladala Čehinju Pliskovu 2:1 (6:4, 3:6, 6:4) i… »

Vesti dana »