Povezane vesti
Osumnjičeni za ubistvo majke u Mirijevu završio u zatvorskoj bolnici
Telegraf 31.01.2017
Vićentić se na saslušanju kod tužioca branio ćutanjem. Milan Vićentić (33) koji se sumnjiči da je u nedelju uveče zaklao majku Ljubinku u njihovom stanu u Mirijevu, po odluci suda smešten je danas nakon saslušanja u specijalnu zatvorsku bolnicu Okružnog… »
Stravične tvrdnje koljača iz Mirijeva koji je ubio majku: Ona sad ide u raj, a ja i otac ćemo za njom
Telegraf 31.01.2017
Kada se patrola sa Vićentićem popela do njegovog stana, tamo ih je zatekao prizor kao iz horor filmova. Milan Vićentić (33) iz Beograda koji je preključe u zoru zaklao majku Ljubinku (51) u stanu u beogradskom naselju Mirijevo , a potom go i krvav pošao… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO "Vladajući režim kopira svaki naš korak": Student se obratio građanima ispred Pravnog, nastavlja se šetnja ka Predsedništvu
Nova pre 16 minutajoš 21 povezana
'Biću miran tek kad svi odu': Evakuacija putnika broda pogođenog hantavirusom
BBC News pre 1 satjoš 78 povezanih
Putin predložio da Šreder posreduje u pregovorima: Evo šta je rekao Berlin
Večernje novosti pre 1 satjoš 20 povezanih



