Povezane vesti

Dijalog u Briselu Delegacije bez izjava posle sastanka; Mogerini: Posvećenost Beograda i Prištine smanjuje tenzije

Dijalog u Briselu Delegacije bez izjava posle sastanka; Mogerini: Posvećenost Beograda i Prištine smanjuje tenzije

Večernje novosti 01.02.2017
Sastanak delegacija Beograda i Prištine završen je večeras nešto posle 23 časa. Obe delegacije napustile su zgradu bez izjava za novinare. ZA Zajednicu srpskih opština tražiću sve ono što Priština traži od nas. Dakle, ako Priština misli da… »
Sastanak u Briselu završen, delegacije napustile zgradu bez izjava za novinare

Sastanak u Briselu završen, delegacije napustile zgradu bez izjava za novinare

RTS 01.02.2017
U Briselu je održana nova runda dijaloga Beograda i Prištine na najvišem nivou. U delegaciji Beograda su bili predsednik i premijer Srbije, Tomislav Nikolić i Aleksandar Vučić, a u prištinskoj delegaciji kosovski predsednik i premijer, Hašim Tači… »
Brisel: Otegao se "dijalog"...(foto)

Brisel: Otegao se "dijalog"...(foto)

Mondo 01.02.2017
Nova runda dijaloga Beograda i Prištine, koju sa Kosova najavljuju i kao poslednju, počela je na najvišem nivou u Briselu. Mogerini kratko razgovarala sa delegacijom Prištine, a sa predstavnicima srpske vlasti se odužilo. Šefica EU diplomatije… »
Počeli razgovori Mogerini s delegacijama Beograda i Prištine

Počeli razgovori Mogerini s delegacijama Beograda i Prištine

Beta 01.02.2017
Visoka predstavnica EU za spoljnu politiku i bezbednost Federika Mogerini sastala se u sredu oko 20.30 sa predsednikom i premijerom Srbije Tomislavom Nikolićem i Aleksandrom Vučićem. U okviru nove runde dijaloga Beograd-Priština na najvišem nivou… »
Zašto je Tači izigrao Vučića?

Zašto je Tači izigrao Vučića?

Vesti online 01.02.2017
"Razgovori u Briselu su teški i ulaze u fazu kada je sve teže donositi bilo kakvu zajedničku odluku. Gospođa Mogerini nije rekla da se Tači nije držao dogovora. Ako smo se dogovorili, onda on nije trebalo da izigra Vučića koji je nastupao pre… »
Nikolić pred dijalog u Briselu: Srbija ne brani samo teritoriju, već i suverenitet mnogih naroda

Nikolić pred dijalog u Briselu: Srbija ne brani samo teritoriju, već i suverenitet mnogih naroda

Kurir 01.02.2017
BRISEL - Predsednik Srbije Tomislav Nikolić istakao je večeras, pred početak nastavka dijaloga Beograda i Prištine u Briselu, da je Srbija država koja ne brani samo svoju teritoriju, već i pravo mnogih država i naroda na slobodu i suverenitet… »
Vučić: Srbija iskren, odgovoran i pouzdan partner

Vučić: Srbija iskren, odgovoran i pouzdan partner

Novi magazin 01.02.2017
Premijer Srbije Aleksandar Vučić danas je izjavio da su razgovori koje je u ovoj godini imao sa brojnim zvaničnicima zemalja u regionu i svetu pokazali da je Srbija iskren, odgovoran i pouzdan partner, opredeljena za mir i stabilnost. "Pokazalo se da… »
Vučić: Do duboko u noć gledao sam TV emisije u kojima su gostovali predstavnici opozicije

Vučić: Do duboko u noć gledao sam TV emisije u kojima su gostovali predstavnici opozicije

Nova ekonomija 01.02.2017
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ne želi da odgovara na napade opozicionih lidera ali da u njihovim nastupima nije video nikakvu političku ideju osim mržnje protiv njega i napada na rezultate Vlade. Na konferenciji za novinare… »
Vučić o imovini: Imam manje, nego kad sam postao premijer

Vučić o imovini: Imam manje, nego kad sam postao premijer

Kurir 01.02.2017
BEOGRAD - Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ima manju imovinu nego kada je postao premijer. - Naprotiv, nešto manje imovine imam nego kada sam postao predsednik vlade - rekao je Vučić novinarima. Vučić je izjavio da "neki… »
Vučić: Teme pregovora sa Prištinom pravosuđe, ZSO, Kosovska Mitrovica...

Vučić: Teme pregovora sa Prištinom pravosuđe, ZSO, Kosovska Mitrovica...

Politika 01.02.2017
Premijer Aleksandar Vučić izjavio je uoči večerašnjih pregovora sa predstavnicima Prištine u Briselu da nema unapred određenih tema i da pretpostavlja da će na stolu biti pravosuđe, Zajednica srpskih opština i Mitrovica. Vučić je novinarima… »
Vučić: Srbija zemlja na koju se računa u budućnosti

Vučić: Srbija zemlja na koju se računa u budućnosti

Dnevnik 01.02.2017
Premijer Srbije Aleksandar Vučić istakao je danas da je Srbija u poslednjih mesec dana pokazala da je važna i da je kao mala zemlja, po broju stanovnika i površini, uspela da obezbedi susrete. sa predstavnicima najznačajnijih zemalja Evrope i sveta… »
Vučić u geozavodu: U Brisel večeras idemo da se borimo za Srbiju!

Vučić u geozavodu: U Brisel večeras idemo da se borimo za Srbiju!

Kurir 01.02.2017
BEOGRAD - Građani Srbije treba da budu spokojni i da budućnost vide u mnogo boljem svetlu nego što mi Srbi to obično radimo, rekao je premijer Aleksandar Vučić obraćajući se novinarima u zdanju Geozavoda, u koje je poveo grčkog kolegu Aleksisa… »

Vesti dana »