Povezane vesti
Potpisan memorandum sa EBRD o finansiranju MSP u dinarima
Nova ekonomija 04.02.2017
Ministar finansija Dušan Vujović, guverner Narodne banke Srbije Jorgovanka Tabaković i direktor Evropske banke za obnovu i razvoj (EBRD) za Srbiju Danijel Berg potpisali su Memorandum o razumevanju, koji će omogućiti EBRD kreditiranje malih i srednjih… »
Uskoro dinarski krediti EBRD za mala i srednja preduzeća
Gde investirati 04.02.2017
Predstavnici Evropske banke za obnovu i razvoj (EBRD) i Vlade Srbije i NBS potpisali su u petak Memorandum o razumevanju koji će omogućiti pokretanje programa kreditiranja te banke u lokalnoj valuti za mala i srednja preduzeća. Memorandum su potpisali… »
Vesti dana »

FBI istražuje pucnjavu u katoličkoj školi u Mineapolisu kao čin terorizma, objavljen identitet napadača
Euronews pre 14 minutajoš 30 povezanih

UŽIVO Tribina o autonomiji univerziteta u Novom Sadu: Studenti traže ulaz u fakultet i povlačenje policije, stigao odgovor dekana (FOTO, VIDEO)
Danas pre 1 satjoš 54 povezane

VIDEO Pogledajte: Kako je obezbeđenje „privelo“ novinarku N1 zbog pitanja Stenu Mileru
Nova pre 4 minutajoš 29 povezanih