Povezane vesti

Da li Dačić zna koju je zemlju danas posetio?

Da li Dačić zna koju je zemlju danas posetio?

Vesti online 09.02.2017
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić i makedonski politički vrh već neko vreme nisu u ljubavi, nakon što je Dačić zapretio da će zbog politike Makedonije prema Kosovu početi da koristi njeno međunarodno priznato ime - BJRM. To je naljutilo i… »
Da li ministar spoljnih poslova Srbije zna koju je zemlju danas posetio?

Da li ministar spoljnih poslova Srbije zna koju je zemlju danas posetio?

Blic 09.02.2017
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić i makedonski politički vrh već neko vreme nisu u ljubavi, nakon što je Dačić zapretio da će zbog politike Makedonije prema Kosovu početi da koristi njeno međunarodno priznato ime - BJRM. To je naljutilo i… »
Mediji u Skoplju: Da li Dačić dolazi u Makedoniju ili u BJRM?

Mediji u Skoplju: Da li Dačić dolazi u Makedoniju ili u BJRM?

Blic 09.02.2017
Da li Ivica "mi smo budale što smo vas priznali" Dačić dolazi u Makedoniju ili u BJRM, naslov je teksta kojim makedonska agencija Meta najavljuje današnji sastanak šefova diplomatija Zapadnobalkanske šestorke u Skoplju. Meta podseća na Dačićevu… »
Da li Dačić dolazi u Makedoniju ili u BJRM?

Da li Dačić dolazi u Makedoniju ili u BJRM?

Beta 09.02.2017
Da li Ivica "mi smo budale što smo vas priznali" Dačić dolazi u Makedoniju ili u BJRM, naslov je teksta kojim makedonska agencija Meta najavljuje današnji sastanak šefova diplomatija Zapadnobalkanske šestorke u Skoplju. Meta podseća na Dačićevu… »
Makedonski mediji: Da li Dačić dolazi u Makedoniju ili BJRM?

Makedonski mediji: Da li Dačić dolazi u Makedoniju ili BJRM?

N1 Info 09.02.2017
Da li Ivica "mi smo budale što smo vas priznali" Dačić dolazi u Makedoniju ili u BJRM, naslov je teksta kojim makedonska agencija Meta najavljuje današnji sastanak šefova diplomatija Zapadnobalkanske šestorke u Skoplju. Meta podseća na Dačićevu… »

Vesti dana »