Povezane vesti

Big Sem odahnuo: Milivojević dobio vizu, spreman za debi!

Big Sem odahnuo: Milivojević dobio vizu, spreman za debi!

Sportal blic 10.02.2017
Naš fudbaler Luka Milivojević dobio je britansku dozvolu i spreman je da u subotu debituje za Kristal Palas u utakmici protiv Stouka u Premijer ligi. Foto: Promo / Promo Luka Milivojević Milivojević je poslednjeg dana januarskog prelaznog roka došao… »
"Big Sem" može da odahne: Luka sme da igra!

"Big Sem" može da odahne: Luka sme da igra!

Mondo 10.02.2017
Reprezentativac Srbije konačno dobio radnu dozvolu. Debi za Kristal Palas već u subotu? Foto: MONDO Nestrpljiv je bio Sem Alerdajs, ali više ne mora da čeka. Luka Milivojević je konačno dobio radnu dozvolu za Englesku i moći će da pomogne Kristal… »
Konačno! Milivojević može da debituje za Palas

Konačno! Milivojević može da debituje za Palas

Mozzart sport 10.02.2017
Milivojević je poslednjeg dana januarskog prelaznog roka došao u londonski klub, ali mu je više od nedelju dana bilo potrebno da sakupi potrebnu dokumentaciju za dobijenje britanske vize. Čekanju je došao kraj - srpski fudbaler Luka Milivojević… »
Milivojević još bez dozvole da zaigra u Premijer ligi

Milivojević još bez dozvole da zaigra u Premijer ligi

Večernje novosti 10.02.2017
Vezista reprezentacije Srbije još nije debitovao za engleski klub Kristal palas, jer i dalje čeka radnu dozvolu iako je ekipi neophodan. KRISTAL Palas je pre deset dana, u samoj završnici prelaznog roka, doveo Luku Milivojevića za 16 miliona evra iz… »

Vesti dana »