Povezane vesti

Stevan Karadžić: Ovo je korak napred u mojoj trenerskoj karijeri

Stevan Karadžić: Ovo je korak napred u mojoj trenerskoj karijeri

Politika 10.02.2017
U „Kući košarke” predstavljen novi selektor ženske seniorske reprezentacije. – Danilović: Karadžić je prava osoba za naslednika Marine Maljković, siguran sam da nismo pogrešili. – Joković: Dogovorili smo saradnju na godinu dana, uz… »
Karadžić: Marina je podigla lestvicu, biće teško ponoviti to

Karadžić: Marina je podigla lestvicu, biće teško ponoviti to

Večernje novosti 10.02.2017
Trener sam više od 20 godina i vodio sam mnoge selekcije, tako da mislim da je ovo korak napred, rekao je na promociji novi selektor košarkašica Srbije. KOŠARKAŠICE Srbije u odbranu evropskog trona kreću sa novim komandantom - Stevanom Karadžićem… »
Karadžić: Cilj je da se zadrži kontinuitet rezultata

Karadžić: Cilj je da se zadrži kontinuitet rezultata

Dnevnik 10.02.2017
Novi selektor ženske košarkaške reprezentacije Srbije Stevan Karadžić rekao je danas da je glavni cilj da sačuva kontinuitet dobrih rezultata na velikim takmičenjima.Karadžić. je danas u Kući košarke u Sazonovoj potpisao jednogodišnji ugovor i… »
Novi selektor košarkašica: Karadžić: Marina je podigla lestvicu, teško je ponoviti njene rezultate

Novi selektor košarkašica: Karadžić: Marina je podigla lestvicu, teško je ponoviti njene rezultate

Sportal blic 10.02.2017
Nova epoha ženske košarke u Srbiji počinje... Marina Maljković je napravila čudo, a njen naslednik na klupi reprezentacije Stevan Karadžić imaće težak zadatak. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Stevan Karadžić Iskusni stručnjak je i… »
Promocija Stevana Karadžića: Ovo je korak napred

Promocija Stevana Karadžića: Ovo je korak napred

Mondo 10.02.2017
U Kući košarke u Beogradu zvanično predstavljen novi selektor ženske reprezentacije Srbije Stevan Karadžić. Foto: MONDO/Mladen Šolak Marina Maljković obavestila je čelnike KSS odmah posle nove godine da napušta mesto selektora ženske… »
Novi selektor: Cilj je zadržati kontinuitet uspeha

Novi selektor: Cilj je zadržati kontinuitet uspeha

Novi magazin 10.02.2017
Novi selektor ženske košarkaške reprezentacije Stevan Karadžić rekao je danas da je njegov cilj da održi selekciju u vrhu i da nastavi kontinuitet rada i uspeha i ocenio je da je to korak napred u njegovoj karijeri. "Hvala (predsedniku Predragu)… »

Vesti dana »