Povezane vesti

Savetnik Alije Izetbegovića pokopao bakira: Tužba protiv Srbije neme šanse!

Savetnik Alije Izetbegovića pokopao bakira: Tužba protiv Srbije neme šanse!

Kurir 10.02.2017
Bakir Izetbegović je odbio i mene i moj savet tako da ja nemam više ništa da kažem vezano za reviziju tužbe protiv Srbije, kaže ugledni američki pravnik i profesor međunarodnog prava na Univerzitetu Illinois Frensis Bojl. Bojl je bio savetnik… »
Frensis Bojl: Izetbegović je odbio moje savete oko revizije

Frensis Bojl: Izetbegović je odbio moje savete oko revizije

RTS 10.02.2017
Podnosilac tužbe BiH protiv Srbije Frensis Bojl izjavio je da je bošnjački član Predsedništva BiH Bakir Izetbegović odbio njegove savete u vezi sa podnošenjem zahteva za reviziju presude Međunarodnog suda pravde u Hagu u vezi sa tužbom BiH protiv… »
Revizija presude protiv Srbije ne može biti pokrenuta u ime BiH

Revizija presude protiv Srbije ne može biti pokrenuta u ime BiH

RTV 10.02.2017
SARAJEVO - Zahtev za reviziju presude protiv Srbije ne može biti pokrenut u ime BiH pred Međunarodnim sudom pravde u Hagu. "Kolega Ivanić i ja smo Izetbegoviću jasno rekli da se revizija ne može tražiti u ime države BiH", rekao je Čović… »
Bakir priziva novi rat

Bakir priziva novi rat

Vesti online 10.02.2017
Tek što se malo primirio politički okršaj Sarajeva i Banjaluke u vezi sa obeležavanjem Dana Republike Srpske, usledile su nove trzavice, ovoga puta pokrenute najavom bošnjačkog člana Predsedništva BiH Bakira Izetbegovića da će Sarajevo podneti… »
Ambasada SAD u BiH: Nije jasno da li će zahtev za reviziju tužbe protiv Srbije biti predat ili ne?

Ambasada SAD u BiH: Nije jasno da li će zahtev za reviziju tužbe protiv Srbije biti predat ili ne?

Blic 10.02.2017
Svaka odluka da se pokrene zahtev za reviziju tužbe pred Međunarodnim sudom pravde treba da počiva na čvrstim pravnim osnovama, a težnju za istinom ne bi trebalo politizovati, potvrdili su u Kancelariji za odnose sa javnošću Ambasade SAD u BiH. Na… »
Čović: Revizija tužbe ne može biti pokrenuta u ime BiH

Čović: Revizija tužbe ne može biti pokrenuta u ime BiH

RTS 10.02.2017
Hrvatski član Predsedništva BiH Dragan Čović izjavio je da revizija tužbe BiH za genocid protiv Srbije pred Međunarodnim sudom pravde ne može biti pokrenuta u ime BiH. Dragan Čović je rekao da je o tome razgovarano u Predsedništvu BiH i da su on… »
Čović: Rekli smo Izetbegoviću, revizija ne može u ime BiH

Čović: Rekli smo Izetbegoviću, revizija ne može u ime BiH

Studio B 10.02.2017
Ivanić i Čović upozorili Izetbegovića da reviziju presude protiv Srbije ne može pokrenuti u ime Bosne i Hercegovine. Hrvatski član Predsedništva BiH Dragan Čović izjavio je danas da su srpski član Predsedništva Mladen Ivanić i on upozorili… »
Čović o reviziji tužbe protiv Srbije: "Ivanić i ja smo rekli Izetbegoviću da je ne može tražiti u ime države BiH"

Čović o reviziji tužbe protiv Srbije: "Ivanić i ja smo rekli Izetbegoviću da je ne može tražiti u ime države BiH"

Blic 10.02.2017
Nakon sednice Predsedništva Hrvatskog narodnog sabora (HNS) u Mostaru Dragan Čović lider HDZ-a, je istakao da mu se čini kako neko želi da napravi političke odnose u BiH lošijim nego što oni stvarno jesu. Prema Čoviću, cilj ovih nastojanja jeste… »
Čović: Revizija tužbe protiv Srbije ne može u ime BiH

Čović: Revizija tužbe protiv Srbije ne može u ime BiH

N1 Info 10.02.2017
Hrvatski član Predsedništva Bosne i Hercegovine Dragan Čović izjavio je da revizija tužbe za genocid protiv Srbije pred Međunarodnim sudom pravde ne može biti pokrenuta u ime Bosne i Hercegovine. On je rekao da je o toj temi razgovarano u… »
Krsmanović: Dodik jedva čeka da uđe u zajedničke organe BiH

Krsmanović: Dodik jedva čeka da uđe u zajedničke organe BiH

Blic 10.02.2017
Poslanik NDP u Narodnoj skupštini RS Zdravko Krsmanović izjavio je da je najava revizije tužbe Srbije za genocid potpuno nerealna, da od nje neće ništa biti, te da pozivom srpskim strankama da napuste institucije BiH Milorad Dodik samo želi da… »

Vesti dana »