Povezane vesti
"Ustaše" naučile ćirilicu
Alo 13.02.2017
Na zidu kuće u Šibeniku osvanuo je natpis na ćirilici "Za dom spremni". Kuća se nalazi na uglu Mosečke i Ulice Stipe Ninića u Crnici u Šibeniku, prenose danas zagrebački mediji. Ovo je poslednji u nizu incidenata kojim se veliča ustaštvo u Hrvatskoj… »
Osvanuo fašistički grafit U Šibeniku: Za dom spremni napisan na ćirilici!
Kurir 13.02.2017
U Šibeniku je jutros osvanuo grafit "Za dom spremni" na zidu ruševine na uglu Mosečke i Ulice Stipe Ninića. Grafit ustaškog pozdrava "Za dom spremni" napisan je ćilirilom, objavio je portal Šibenik. Taj portal je ispisivanje tog grafita nazvao "jadnim… »
Šibenik: "Za dom spremni" ćirilicom
Mondo 13.02.2017
Na zidu kuće u Šibeniku osvanuo je natpis na ćirilici "Za dom spremni". Foto: youtube/printscreen Ilustracija Kuća se nalazi na uglu Mosečke i Ulice Stipe Ninića u Crnici u Šibeniku, prenose danas zagrebački mediji. Ovo je poslednji u nizu incidenata… »
Vesti dana »

Srpska lista o nasilju kurtijevih političara: Ispunjeni su svi zakonski uslovi za kandidate na izborima
Dnevnik pre 1 satjoš 21 povezana

Netanjahu najavljuje nastavak pregovora o oslobađanju talaca i okončanju rata pod uslovima Izraela
Naslovi.ai pre 12 minutajoš 34 povezane

Upozorenje RHMZ: U toku večeri intenzivni pljuskovi u talasima, uz jak vetar
Radio 021 pre 51 minutajoš 22 povezane