Povezane vesti
Najgora godina od osnivanja: Rols-Rojs izgubio 4,6 milijardi funti!
Blic 14.02.2017
Britanski proizvođač motora "Rols-Rojs" prijavio je za prošlu godinu rekordan gubitak od 4,6 milijardi funti, što je najviše u istoriji korporacije. Kompanija, u čije kupce spadaju avionske firme, oružane snage i mornarice iz više od 150 država, navodi… »
Gubitak Rolls-Roycea od 4,6 milijardi funti
Al Jazeera 14.02.2017
Britanska kompanija u gubitku je zbog kolapsa funte prouzrokovanog Brexitom i kazne zbog optužbi za korupciju. Britanska kompanija Rolls-Royce zabilježila je rekordan godišnji neto gubitak od 4,6 milijardi funti u 2016. godini zbog kolapsa funte… »
Rekordan gubitak Rolls-Roycea u 2016. godini
Gde investirati 14.02.2017
Britanski proizvođač motora za avione Rolls-Royce u 2016. godini je ostvario rekordni gubitak od 4,6 milijardi britanskih funti, što je posledica troškova nagodbe zbog optužbi za podmićivanje kao i pada kursa britanske funte zbog Brexita, izvestila je ta… »
Vesti dana »

Jesen je, ali i dalje letnje temperature: Sutra sunčano i veoma toplo i do 33 stepena, evo kad će kiša
Telegraf pre 1 satjoš 45 povezanih

Nacrt predviđa legalizaciju u nacionalnim parkovima – 10.000 evra za zgradu, 2.000 za stan, kaže novinar BIRN-a
Nova ekonomija pre 30 minutajoš 51 povezana

Zlato na Svetskom prvenstvu nije dovoljno za Komarova: Želi i najsjajnije odličje na Olimpijskim igrama
Euronews pre 2 satajoš 23 povezane