Povezane vesti
Gornji dom Parlamenta u Rumuniji jednoglasno odbacio spornu uredbu!
Srbija danas 14.02.2017
Odluka izglasana je sa 118 glasova za i nijednim glasom protiv. Gornji dom rumunskog parlamenta - Senat danas je jednoglasno potvrdio odluku vlade da povuče spornu uredbu o dekriminalizaciji pojedinih slučajeva korupcije, prenosi Rojters. Ta odluka… »
Nakon masovnih demonstracija: Parlament odlučio, građani idu na referendum u Rumuniji!
Srbija danas 14.02.2017
Sporna uredba o dekriminalizaciji pojedinih slučajeva korupcije. Rumunski parlament je jednoglasno podržao plan predsednika države da organizuje referendum o anti-korupcijskim reformama. To je odlučeno nakon masovnih uličnih demonstracija koje su… »
Vesti dana »

Studenti Poljoprivrednog fakulteta objavili da je u 13.00 završena blokada depoa GSP
Novi magazin pre 1 satjoš 69 povezanih

Bogatić: Građani traže smenu predsednika Opštine; opozicija blokirala skupštinsku govornicu (VIDEO)
Insajder pre 29 minutajoš 27 povezanih

Advokat o „zvučnom topu“: To što ne ispaljuje granatu kao tenk ili raketu kao avion, ne menja suštinu da se radi o oružju koje policija koristi protivzakonito
Nova pre 4 satijoš 9 povezanih

Sud u Kočanima odredio 30-dnevni pritvor za 13 osoba, među kojima i bivšem ministru Krešniku Bektešiju
Beta pre 42 minutajoš 17 povezanih