Povezane vesti

Novo zlatanovo poređenje: Ja sam kao Indijana Džons!

Novo zlatanovo poređenje: Ja sam kao Indijana Džons!

Hot sport 17.02.2017
Harizmatični švedski napadač sebe je poredio sa vinom, pa i životinjom, a sada je za sebe rekao da je kao Indijana Džons. Zlatan Ibrahimović sinoć je ponovo bio junak ‘Teatra snova’ usled het-trika i velike pobede nad Sent Etjenom od 3:0… »
Ibrahimović: Ja sam kao Indijana Džons

Ibrahimović: Ja sam kao Indijana Džons

Večernje novosti 17.02.2017
Svaki trofej za mene je neverovatan, gde god da sam igrao osvajao sam trofeje, pa ako bih i ovde nešto osvojio bio bih super srećan – rekao je napadač Mančester junajteda. ČAROBNjAK sa loptom Zlatan Ibrahimović napuniće u oktobru 36 godina, ali i… »
UEFA pokrenula disciplinski postupak protiv Sent Etjena zbog baklji

UEFA pokrenula disciplinski postupak protiv Sent Etjena zbog baklji

Večernje novosti 17.02.2017
Evropska fudbalska unija otvorila disciplinski postupak protiv francuskog kluba zbog nedoličnog ponašanja navijača na meču sa Junajtedom. Evropska fudbalska unija (UEFA) otvorila je danas disciplinski postupak protiv Sent Etjena zbog nedoličnog… »
Ibrahimović: Ja sam kao Indijana Džons

Ibrahimović: Ja sam kao Indijana Džons

Vesti online 17.02.2017
Zlatan Ibrahimović het-trikom je doneo pobedu Mančester junajtedu u prvom meču šesnaestine finala Lige Evrope protiv Sent Etjena i stigao do 23 gola u dresu Junajteda od kada je prošlog leta stigao u klub, a nakon meča je u svom stilu briljirao u… »
Zlatan uporedio sebe sa čuvenim holivudskim likom!

Zlatan uporedio sebe sa čuvenim holivudskim likom!

Sportske.net 17.02.2017
Ipak je on Ibrakadabra. Zlatan Ibrahimović je sinoć postigao het-trik u pobedi Mančester junajteda nad Sent Etjenom rezultatom 3:0, a posle meča je bio veoma raspoložen. Šveđanin je došao do neverovatna 73 pogotka od starta sezone 2015/16 u svim… »
Ibra posle het-trika: Ja sam kao Indijana Džons

Ibra posle het-trika: Ja sam kao Indijana Džons

Mondo 17.02.2017
"Gde god sam igrao, osvajao sam trofeje", podseća 35-godišnji švedski napadač, koji je prethodne večeri postigao 22, 23. i 24. gol od dolaska u Mančester junajted. Foto: (AP Photo/Dave Thompson) Za 90 minuta igre upisao je 22, 23. i 24. gol od… »

Vesti dana »