Povezane vesti

Nikolić: Pretpostavljam da je Vučić odlučio da se ne dogovorimo

Nikolić: Pretpostavljam da je Vučić odlučio da se ne dogovorimo

Insajder 17.02.2017
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić dao je intervju Sputnjiku uoči sednice Glavnog odbora Srpske napredne stranke. Sudeći po onome što je Nikolić rekao, odluka GO da podrži Vučića za predsedničkog kandidata ne znači i njegovo povlačenje iz… »
Jeremić: SNS je kuća čudnih duša

Jeremić: SNS je kuća čudnih duša

Beta 17.02.2017
Budući kandidat za predsednika Srbije Vuk Jeremić izjavio je sinoć u Vrbasu da ga ne raduju "dešavanja u kući čudnih duša koja se zove Srpska napredna stranka" zato što u toj borbi, kako je naveo, isplivavaju "elementi najgoreg u jednom… »
Sednica Glavnog odbora SNS: Vučić dočekan ovacijama, prihvatio kandidaturu: Ne dam im Srbiju, nisu je zaslužili!

Sednica Glavnog odbora SNS: Vučić dočekan ovacijama, prihvatio kandidaturu: Ne dam im Srbiju, nisu je zaslužili!

Blic 17.02.2017
Lider Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić prihvatio je večeras kandidaturu za predsedničke izbore, nakon što su glanovi Glavnog odbora SNS na sednici u Sava centru jednoglasno prihvatili taj predlog Predsedništva stranke. "Odlučio sam da… »
Telefonski razgovor Nikolića i Vučića

Telefonski razgovor Nikolića i Vučića

Politika 17.02.2017
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić potvrdio je Kuriru da je danas u 15 sati razgovarao sa premijerom Aleksandrom Vučićem, ali je izjavio da ne može da otkriva detalje. Vučić i Nikolić razgovarali su telefonom oko 15 minuta nešto posle 15 časova… »
Vučić i zvanično kandidat SNS za predsednika Srbije

Vučić i zvanično kandidat SNS za predsednika Srbije

Radio 021 17.02.2017
Glavni odbor SNS jednoglasno je izglasao lidera stranke Aleksandra Vučića za kandidata na izborima za predsednika Srbije. Lider SNS Aleksandar Vučić zahvalio se svima na podršci. "Ponosan sam na vas jer u prethodnih četiri ili pet godina uspeli smo… »
Vučić prihvatio kandidaturu, Nikolić nije odustao

Vučić prihvatio kandidaturu, Nikolić nije odustao

Slobodna Evropa 17.02.2017
Lider Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić izjavio je da je odlučio da prihvati kandidaturu za predsednika Srbije, nakon što ga je Glavni odbor te partije jednoglasno podržao. Oglasio se i aktuelni predsednik Tomislav Nikolić, koji je… »
Vučić prihvatio kandidaturu

Vučić prihvatio kandidaturu

Politika 17.02.2017
Odlučio sam se na to jer Srbija nema puno vremena i na vlast ne smeju da se vrate oni koji su uništili zemlju, izjavio je premijer posle odluke Glavnog odbora SNS-a. „Hteli su moju glavu na crti, i evo, ja im na crtu izlazim.” Ovim rečima se… »
Nikolić: Kandidovaću se ako se ne dogovorimo (video)

Nikolić: Kandidovaću se ako se ne dogovorimo (video)

Sputnik 17.02.2017
Informacija da je predsednik Srbije Tomislav Nikolić odlučio da uđe u predsedničku trku za drugi mandat, izazvala je pravi zemljotres na političkoj sceni. O toj odluci izjasnili su se gotovo svi akteri političkog života, kao i brojni analitičari… »
Nikolić: Tražio sam mesto premijera

Nikolić: Tražio sam mesto premijera

Politika 17.02.2017
Na pitanje da li će se kandidovati za drugi mandat, Nikolić je rekao da ta mogućnost postoji i da sve zavisi od njegovog odnosa sa Vučićem. Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je u intervjuu Sputnjiku da je bio spreman da podrži kabndidaturu… »
Nikolić: Premijersko mesto, ili se kandidujem

Nikolić: Premijersko mesto, ili se kandidujem

Dnevnik 17.02.2017
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić najavio je da postoji mogućnost da se kandiduje za predsednika Srbije, i da to zavisi od njegovog odnosa s premijerom Aleksandrom Vučićem. Kako je otkrio u razgovoru za „Sputnjik”, lideru naprednjaka je napisao… »
(KURIR TV) Vučić pred go SNS prihvatio kandidaturu: Nikad ružnu reč neću reći o Tomislavu Nikoliću

(KURIR TV) Vučić pred go SNS prihvatio kandidaturu: Nikad ružnu reč neću reći o Tomislavu Nikoliću

Kurir 17.02.2017
Pratite uživo dešavanja sa sednice glavnog odbora SNS u Sava centru, na kojoj će se članovi odbora izjasniti o kandidaturi Aleksandra Vučića za predstojeće predsedničke izbore. Sednica Glavnog odbora SNS možda će biti presudna za opstanak i… »
Nikolić o odnosu sa Vučićem: Imali smo dogovor da me podrži za predsednika!

Nikolić o odnosu sa Vučićem: Imali smo dogovor da me podrži za predsednika!

Kurir 17.02.2017
BEOGRAD - Predsednik Tomislav Nikolić je u ekskluzivnom intervjuu za Sputnjik otkrio da je imao dogovor sa premijerom Aleksandrom Vučićem da podrži njegovu kandidaturu na predsedničkim izborima, ali da nije dobio očekivani odgovor. Hoćete li nam… »
Vučić: Hteli su moju glavu, ali ne plašim se!

Vučić: Hteli su moju glavu, ali ne plašim se!

Mondo 17.02.2017
Članovi Glavnog odbora jednoglasno su danas odlučili da Aleksandar Vučić bude kandidat SNS za predsednika Srbije. Vučić poručio: Neću se predati! Foto: Mondo/ Stefan Stojanović Odluka je doneta na sednici Glavnog odbora Srpske napredne stranke… »
Nikolić: Postoji mogućnost da se kandidujem

Nikolić: Postoji mogućnost da se kandidujem

N1 Info 17.02.2017
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je za Sputnjik da postoji mogućnost da se kandiduje za predsednika Srbije, i da to zavisi od njegovog odnosa s premijerom Aleksandrom Vučićem. Pretpostavljam da je Aleksandar Vučić odlučio da se ne… »
Nikolić: Kandidovaću se ako se ne dogovorimo

Nikolić: Kandidovaću se ako se ne dogovorimo

Glas Zapadne Srbije 17.02.2017
Informacija da je predsednik Srbije Tomislav Nikolić odlučio da uđe u predsedničku trku za drugi mandat, izazvala je pravi zemljotres na političkoj sceni. O toj odluci izjasnili su se gotovo svi akteri političkog života, kao i brojni analitičari… »
Vučić: Biće teška kampanja, ali ostavićemo opoziciju u političkoj prošlosti

Vučić: Biće teška kampanja, ali ostavićemo opoziciju u političkoj prošlosti

Beta 17.02.2017
Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) i premijer Aleksandar Vučić čiju je kandidaturu za predsednika Srbije Glavni odbor SNS večeras odobrio, ocenio je da će predizborna kampanja biti teška, i da će na predstojećim predsedničkim izborima… »
Tomislav Nikolić: Kandidovaću se ako se ne dogovorimo. Pretpostavljam da je Vučić odlučio da se ne dogovorimo

Tomislav Nikolić: Kandidovaću se ako se ne dogovorimo. Pretpostavljam da je Vučić odlučio da se ne dogovorimo

Nedeljnik 17.02.2017
"To su bile samo dve varijante: jedna je bila da se ja kandidujem za predsednika, a on da me podrži, druga da se on kandiduje i da ga ja podržim, s tim što onda sa pravom očekujem da se vratim na funkciju predsednika Srpske napredne stranke i da mi… »
Vučić pred go SNS: Evo šta je sve rekao o Tomislavu Nikoliću

Vučić pred go SNS: Evo šta je sve rekao o Tomislavu Nikoliću

Kurir 17.02.2017
Predsednik SNS Aleksnadar Vučić ponovio je na sednici Glavnog odbora, na kojoj je predložen za predsedničkog kandidata, da je i danas i uvek spreman da saraduje sa Tomislavom Nikolićem, poštujući njegovo pravo da "radi šta želi". Pred kraj… »
Nikolić otkrio sve u ekskluzivnom intervjuu za Sputnjik: Evo kako je došlo do sukoba sa Vučićem!

Nikolić otkrio sve u ekskluzivnom intervjuu za Sputnjik: Evo kako je došlo do sukoba sa Vučićem!

Kurir 17.02.2017
BEOGRAD - Ja još konkretan odgovor nisam dobio od Aleksandra, izuzev ovog što predstavlja nastavak petogodišnje kampanje protiv mene od pojedinih članova SNS-a. Ovo je predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio u intervuu za Sputnjik, uoči današnje… »
Vučić: Sve njih okupljene idemo da pobedimo ubedljivo

Vučić: Sve njih okupljene idemo da pobedimo ubedljivo

N1 Info 17.02.2017
Odlučio sam da prihvatim kandidaturu za predsednika Srbije jer čvrsto verujem da su ovoj zemlji potrebni rad, investicije, nove bolnice, budućnost, rekao je Aleksandar Vučić pred Glavnim odborom SNS koji je prethodno jednoglasno odlučio da se on… »
Vučić prihvatio kandidaturu: Ne plašim se ni samog straha

Vučić prihvatio kandidaturu: Ne plašim se ni samog straha

RTS 17.02.2017
Predsednik Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić prihvatio kandidaturu te stranke za predsednika Srbije. U obraćanju članovima Glavnog odbora poručio je da je ponosan na članove SNS-a i da je zahvalan na podršci. U prethodnih četiri-pet godina… »
Ne dam Srbiju: Vučić počeo kampanju, a ovo je njegova poruka protivnicima! (video)

Ne dam Srbiju: Vučić počeo kampanju, a ovo je njegova poruka protivnicima! (video)

Pravda 17.02.2017
Sednica Glavnog odbora Srpske napredne stranke, na kojoj je jednoglasno potvrđena odluka o predlogu Predsedništva SNS da Aleksandar Vučić bude kandidat na izborima za predsednika Srbije, počela je nešto posle 17.30 sati u Sava centru. Vučića je… »
Ne dam Srbiju: Vučić počeo kampanju, a ovo je njegova poruka protivnicima! (video)

Ne dam Srbiju: Vučić počeo kampanju, a ovo je njegova poruka protivnicima! (video)

Pravda 17.02.2017
Sednica Glavnog odbora Srpske napredne stranke, na kojoj je jednoglasno potvrđena odluka o predlogu Predsedništva SNS da Aleksandar Vučić bude kandidat na izborima za predsednika Srbije, počela je nešto posle 17.30 sati u Sava centru. Vučića je… »
Nikolić otkriva: Ne dam da me niko gazi! Aleksandar mi je na papiru napisao ponudu, a evo šta je u njoj stajalo!

Nikolić otkriva: Ne dam da me niko gazi! Aleksandar mi je na papiru napisao ponudu, a evo šta je u njoj stajalo!

Pravda 17.02.2017
Informacija da je predsednik Srbije Tomislav Nikolić odlučio da uđe u predsedničku trku za drugi mandat, izazvala je pravi zemljotres na političkoj sceni. O toj odluci izjasnili su se gotovo svi akteri političkog života, kao i brojni analitičari… »
Nikolić: Postoje dve varijante, kandidovaću se za predsednika ako... (video)

Nikolić: Postoje dve varijante, kandidovaću se za predsednika ako... (video)

BK TV 17.02.2017
Informacija da je predsednik Srbije Tomislav Nikolić odlučio da uđe u predsedničku trku za drugi mandat, izazvala je pravi zemljotres na političkoj sceni. O toj odluci izjasnili su se gotovo svi akteri političkog života, kao i brojni analitičari… »
Glavni odbor SNS jednoglasno o Vučićevoj kandidaturi

Glavni odbor SNS jednoglasno o Vučićevoj kandidaturi

Beta 17.02.2017
Glavni odbor Srpske napredne stranke (SNS) jednoglasno je večeras podržao predlog Predsedništva stranke da Aleksandar Vučić bude kandidat SNS-a na predstojećim izborima za predsednika Srbije. Vučić je u beogradski Centar Sava, gde se održava… »
Vučić: Prihvatio sam kandidaturu za predsednika Srbije

Vučić: Prihvatio sam kandidaturu za predsednika Srbije

Nova ekonomija 17.02.2017
Lider SNS Aleksandar Vučić naveo je da prihvata kandidaturu za predsednika Srbije nakon sednice Glavnog odbora te stranke. "Hteli su da me imaju na crti, ja im na tu crtu izlazim", naglasio je Vučić. On je naveo da se ne plaši, iako su mnogi hteli… »
Vučić kandidat SNS-a za predsednika Srbije

Vučić kandidat SNS-a za predsednika Srbije

Beta 17.02.2017
Predsednik Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić prihvatio je večeras da bude kandidat SNS-a na predstojećim izborima za predsednika Srbije. Obraćajući se članovima Glavnog odbora SNS-a, koji je prethodno jednoglasno podržao Vučićevu… »
Glavni odbor SNS-a jednoglasno: Vučić kandidat za predsednika

Glavni odbor SNS-a jednoglasno: Vučić kandidat za predsednika

RTS 17.02.2017
Glavni odbor SNS-a jednoglasno podržao Aleksandra Vučića za kandidata na izborima za predsednika Srbije. Vučić prihvati kandidaturu. U Beogradu je održana sednica Glavnog odbora Srpske napredne stranke, na kojoj je jednoglasno doneta odluka o… »
GO SNS jednoglasno: Vučić kandidat za predsednika Srbije

GO SNS jednoglasno: Vučić kandidat za predsednika Srbije

Dnevnik 17.02.2017
Glavni odbor SNS jednoglasno je odlučio da će Aleksandar Vučić biti kandidat na predsedničkim izborima. Glavni odbor je zasedao iza zatvorenih vrata, a mediji su se osvedočili, kada je sednica otvorena za javnost u trenutku kada je stigao lider… »
Vučić kandidat SNS za predsednika Srbije

Vučić kandidat SNS za predsednika Srbije

Novi magazin 17.02.2017
Glavni odbor SNS jednoglasno je podržao lidera stranke Aleksandra Vučića za kandidata na izborima za predsednika Srbije. Glavni odbor SNS podržao je predlog Predsedništva stranke da Aleksandar Vučić bude kandidat na izborima za predsednika Srbije… »
Počela sednica Glavnog odbora SNS (VIDEO)

Počela sednica Glavnog odbora SNS (VIDEO)

Beta 17.02.2017
Sednica Glavnog odbora Srpske napredne stranke, na kojoj bi trebalo da bude potvrdjen predlog Predsedništva SNS-a da Aleksandar Vučić bude kandidat te stranke za predsednika Srbije, počela je oko 17.30 u Beogradu. Sednica Glavnog odbora održava se… »
Obradović: Vučić sada ne može da kaže - ne želim da budem kandidat

Obradović: Vučić sada ne može da kaže - ne želim da budem kandidat

Novi magazin 17.02.2017
Potpredsednica SNS Marija Obradović rekla je tokom trajanja sednice Glavnog odbora SNS da očekuje potvrdu da Aleksandar Vučić bude predsednički kandidat. "Lično očekujem da potvrdimo predlog Predsedništva stranke da kandidat na izborima za… »
(Kurir TV) glavni odbor SNS: Ispred Sava centra već gužva!

(Kurir TV) glavni odbor SNS: Ispred Sava centra već gužva!

Kurir 17.02.2017
Ispred Sava Centra gde u 17:30 počinje sednica GO SNS već se okupilo nekoliko stotina pristalica SNS. Kurir TV će uživo prenositi atmosferu pred sednicu glavnog odbora ali i obraćanje predsednika SNS.Pogledajte kakva je trenutno atmosfera ispred Sava… »
Slovaci napred: Vučić zaslužio da bude predsednik države

Slovaci napred: Vučić zaslužio da bude predsednik države

Blic 16.02.2017
Glavni odbor stranke Slovaci napred danas je na sastanku u Kulpinu jednoglasno podržao kandidaturu Aleksanda Vučića za predsednika Srbije ocenjujući da je to mesto zaslužio svojim radom i požrtvovanošću za zemlju. GO stranke je, kako se navodi u… »

Vesti dana »