Povezane vesti

Prekidi na vezama

Prekidi na vezama

Politika 19.02.2017
Da sam ja na mestu Vučića, Nikolić ne bi bio ništa. Zašto? Zato što je hteo njegovu glavu do pre neki dan. Ako on toga nije svestan, to je njegov problem, rekao je Ivica Dačić. Predsednik Srbije Tomislav Nikolić pokušaće kao nestranački… »
Nikolić želi Vučićevu glavu: Dačić osuo tešku paljbu po predsedniku Srbije!

Nikolić želi Vučićevu glavu: Dačić osuo tešku paljbu po predsedniku Srbije!

Pravda 19.02.2017
Da sam ja na Vučićevom mestu, Tomislav Nikolić ne bi bio ništa, jer je do pre neki dan hteo "Vučićevu glavu", kaže lider SPS-a Ivica Dačić. Ističe da se sa političkim prijateljima ne razgovara onako kako to čini Nikolić. Ivica Dačić je na… »
Dačić: Izvinjavam se Plamenki, nisam video da je digla ruku protiv Vučića

Dačić: Izvinjavam se Plamenki, nisam video da je digla ruku protiv Vučića

Nova ekonomija 19.02.2017
Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić negirao je da u toj stranci postoji raskol oko pitanja podrške kandidature Aleksandra Vučića. Osim toga, Dačić je naveo da je na svim stranačkim organima izražena snažna podrška zajedničkom… »
Dačić: Da sam na mestu Vučića, Nikolić ne bi bio ništa!

Dačić: Da sam na mestu Vučića, Nikolić ne bi bio ništa!

Kurir 19.02.2017
BEOGRAD - Da sam ja na Vučićevom mestu, Tomislav Nikolić ne bi bio ništa, jer je do pre neki dan hteo "Vučićevu glavu", rekao je danas lider SPS Ivica Dačić. On je na pres konferenciji rekao da se sa političkim prijateljima ne razgovara onako… »
Dačić: U SPS ne postoji raskol, izvinjavam se Laćarac

Dačić: U SPS ne postoji raskol, izvinjavam se Laćarac

N1 Info 19.02.2017
Predsednik SPS Ivica Dačić negirao je da u toj stranci postoji raskol oko pitanja podrške kandidaturi Aleksandra Vučića za predsednika Srbije i dodao da je na svim stranačkim organima izražena snažna podrška zajedničkom kandidatu vladajuće… »
Dačić: Nikolić je htio Vučićevu glavu

Dačić: Nikolić je htio Vučićevu glavu

Al Jazeera 19.02.2017
Dačić je kazao da se nije kandidovao jer nije htio da se svrsta na stranu onih koji će biti protiv Vučića. Lider SPS-a Ivica Dačić je na press konferenciji danas rekao da se sa političkim prijateljima ne razgovara onako kako to čini Nikolić… »
Dačić: Nepotrebni parlamentarni izbori

Dačić: Nepotrebni parlamentarni izbori

Danas 19.02.2017
Nema razloga za vanredne parlamentarne izbora jer nema krize u radu Parlamenta rekao je danas predsednik Socijalističke partije Srbije(SPS) Ivica Dačić nazivajući praznim pričama nekih medija da je došlo raskola u SPS i u Srpskoj naprednoj stranci… »
Dačić: Da se ja pitam, Nikolić ne bi bio ništa

Dačić: Da se ja pitam, Nikolić ne bi bio ništa

Radio 021 19.02.2017
Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić negirao je danas da u toj stranci postoji raskol oko pitanja podrške kandidaturi Aleksandra Vučića za predsednika Srbije i dodao da je na svim stranačkim organima izražena snažna podrška… »
Dačić: Nikolić ne bi trebalo da bude ništa, jer je hteo da skine Vučićevu glavu

Dačić: Nikolić ne bi trebalo da bude ništa, jer je hteo da skine Vučićevu glavu

Blic 19.02.2017
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić rekao je da sa Aleksandrom Vučićem nije razgovarao šta njegova partija treba da dobije u zamenu za podršku na predsedničkim izborima. On je tako odgovorio na pitanje da li njegova… »

Vesti dana »