Povezane vesti

Ubistvo bebe – zločin koji ne možemo da shvatimo

Ubistvo bebe – zločin koji ne možemo da shvatimo

Politika 22.02.2017
Počela obuka policajaca, tužilaca i sudija za primenu Zakona o sprečavanju nasilja u porodici. Slučajevi ubistva beba i dece imaju uvek posebnu težinu. Prošle godine troje dece ubijeno je na najmonstruoznije načine. Crna statistika se nažalost… »
Od "idealne porodice" do nezapamćene tragedije: "Bolje da je ubio moju ćerku nego što je nasrnuo na decu"

Od "idealne porodice" do nezapamćene tragedije: "Bolje da je ubio moju ćerku nego što je nasrnuo na decu"

Blic 22.02.2017
Dejan Krstičić (35), osumnjičen da je ubio bebu - dečaka starog 40 dana, a njegovog brata blizanca teško ranio saslušan je u tužilaštvu u Uroševcu, gde mu je određen pritvor. - Dejan je posle zločina, zagrlio brata Neška i molio ga da ga vodi… »
Reč kao okidač za nečuveno zverstvo! Posle ovog odgovora supruge, Dejan je izbo bebe!

Reč kao okidač za nečuveno zverstvo! Posle ovog odgovora supruge, Dejan je izbo bebe!

Kurir 22.02.2017
Pomahnitali Dejan Krstičić (35) iz Štrpca nasrnuo je sa nožem na bebe, blizance Danila i Nemanju stare samo 40 dana dok je njegova supruga Ana (27) sedela na krevetu sa decom. Danilu je zario nož blizu srca, nakon čega je nesrećna beba na putu do… »
Otac monstrum: Zario bebi nož u srce, drugoj rasporio stomak!

Otac monstrum: Zario bebi nož u srce, drugoj rasporio stomak!

Kurir 22.02.2017
Dejan Krstičić (35) iz Štrpca posle svađe sa suprugom Anom nožem izmasakrirao sinove rođene pre 40 dana, jedan preminuo, drugi teško povređen. ŠTRPCE - Posvađao sam se sa suprugom. U sobi su bili i naši blizanci. Nisam hteo da ih povredim, već… »
Otac zaklao svoju bebu

Otac zaklao svoju bebu

Vesti online 22.02.2017
Meštani Štrpca, najjužnije srpske enklave, u potpunom su šoku nakon tragedije kakvu ovo mesto ne pamti. Zbog sumnje da je ubio jednu, a teško ranio svoju drugu bebu, uhapšen je D. K. (36), profesor fizičkog vaspitanja u srednjoj školi u Štrpcu… »
Beba koju je izbo otac prepoznala majku i osmehnula se

Beba koju je izbo otac prepoznala majku i osmehnula se

Blic 22.02.2017
Beba stara 40 dana iz Štrpca koju je nožem, kako se sumnja, izbo otac Dejan Krstičić, oporavlja se od teških povreda na Dečjoj klinici za hirurgiju i ortopediju u Nišu i trenutno nije životno ugrožena. Kako je za "Blic" ispričala Dostana… »

Vesti dana »