Povezane vesti

Dragan Marković Palma traži parlamentarne izbore

Dragan Marković Palma traži parlamentarne izbore

Radio 021 23.02.2017
Jedinstvena Srbija predlaže premijeru Aleksandru Vučiću da se u Srbiji zajedno sa predsedničkim raspišu i vanredni parlamentarni izbori, kako bi se učvrstila stabilnost zemlje, izjavio je lider te stranke Dragan Marković. "Vanrednim parlamentarnim… »
Marković: Raspisati i parlamentarne izbore

Marković: Raspisati i parlamentarne izbore

Politika 23.02.2017
JAGODINA - Predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Marković - Palma, predložio je danas premijeru Aleksandru Vučiću da se u Srbiji, zajedno sa predsedničkim, raspišu i parlamentarni izbori. „Razlog za raspisivanje vanrednih parlamentarnih izbora je… »
Marković traži parlamentarne izbore: Očekujem da će Dačić podržati moj predlog

Marković traži parlamentarne izbore: Očekujem da će Dačić podržati moj predlog

Telegraf 23.02.2017
Lider Jedinstvene Srbije predložio je danas premijeru Aleksandru Vučiću da se u Srbiji, zajedno sa predsedničkim, raspišu i parlamentarni izbori. Predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Marković – Palma, predložio je danas premijeru Aleksandru… »
Palma: Vanrednim parlamentarnim izborima bi postigli veoma važno jedinstvo Srbije

Palma: Vanrednim parlamentarnim izborima bi postigli veoma važno jedinstvo Srbije

Pravda 23.02.2017
- Jedinstvena Srbija predlaže premijeru Alelsandru Vučiću da se u Srbiji zajedno sa predsedničkim raspišu i vanredni parlamentarni izbori - izjavio je predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma. Razlog za raspisivanje vanrednih… »
Preokret! Palma traži parlamentarne izbore: Očekujem da će Dačić podržati moj predlog

Preokret! Palma traži parlamentarne izbore: Očekujem da će Dačić podržati moj predlog

Kurir 23.02.2017
Jedinstvena Srbija predlaže premijeru Aleksandru Vučiću da se u Srbiji zajedno sa predsedničkim raspišu i vanredni parlamentarni izbori. "Razlog za raspisivanje vanrednih parlamentarnih izbora je učvršćivanje jedinstva i stabilnosti u Srbiji, a… »

Vesti dana »