Povezane vesti

I formalno Merkel kandidat

I formalno Merkel kandidat

Danas 25.02.2017
Nemačka kancelarka i liderka stranke hrišćanskih demokrata Angela Merkel i zvanično je danas nominovana za novi mandat nemačkog kancelara na parlamentarnim izborima koji će biti održani u septembru, prenosi AP. Nemačka novinska agencija dpa… »
Brutalna Kampanja u Nemačkoj: Šulc krade, a Angela ubija!

Brutalna Kampanja u Nemačkoj: Šulc krade, a Angela ubija!

Kurir 25.02.2017
Iako je glasanje tek u septembru, napadi na Šulca (SDP) i Merkelovu (CDU) već su neverovatno agresivni. BERLIN - Kampanja u Nemačkoj za parlamentarne izbore u septembru nije ozbiljno ni počela, a već je postala brutalno prljava. Tako pojedini mediji… »
Zvanično: Angela Merkel kandidatkinja za kacelarku

Zvanično: Angela Merkel kandidatkinja za kacelarku

Blic 25.02.2017
Konzervativna Hrišćansko demokratska unija (CDU) danas je formalno imenovala svoju liderku Angelu Merkel za kandidata na predstojećim parlamentarnim izborima u septembru. Merkelova je dobila podršku 95 posto delegata na konvenciji CDU u saveznoj… »
Merkel: Nemačka treba da ispuni obaveze prema NATO-u

Merkel: Nemačka treba da ispuni obaveze prema NATO-u

RTS 25.02.2017
Nemačka kancelarka Angela Merkel izjavila je da Nemačka treba da ispuni svoje obaveze kada je reč o povećanju izdvajanja za NATO. "Obaveze moraju da se ispune i drugi u svetu će to tražiti od nas. I ja mislim da su u pravu da Nemačka mora da ispuni… »
Merkelova popustila pred trampom: "Nemačka mora da ispuni svoje obaveze!"

Merkelova popustila pred trampom: "Nemačka mora da ispuni svoje obaveze!"

Pravda 25.02.2017
Nemačka kancelarka Angela Merkel izjavila je danas da Nemačka treba da ispuni svoje obaveze kada je reč o povećanju izdvajanja za NATO. - Obaveze moraju da se ispune i drugi u svetu će to tražiti od nas. I ja mislim da su u pravu da Nemačka mora da… »

Vesti dana »