Povezane vesti
Evropske zemlje proteruju keš da bi karticama kontrolisale građane
Radio 021 26.02.2017
Kartica ili keš? Izbor na koji su, otkako se roba kupuje i prodaje za novac, monopol imali kupci - sve je manje slobodan. Prema najavama iz nacionalnih banaka najvećih svetskih ekonomija, uskoro nikakvog izbora neće ni biti. Vlade pojedinih država… »
Evropa karticama kontroliše građane
Večernje novosti 26.02.2017
Zagovornici ukidanja bankomata i potpunog prelaska na "plastiku" sve agresivniji sa zahtevima. Uz pomoć transakcija moguće pratiti nečije kretanje i ponašanje. KARTICA ili keš? Izbor na koji su, otkako se roba kupuje i prodaje za novac, monopol imali… »
Vesti dana »
![Otkrivamo U šta je kriminalna grupa koja je od EPS-a prisvojila milion evra ulagala pare! Policija u njihovim stanovima i…](https://nstatic.net/266/38972266droghs.jpg)
Otkrivamo U šta je kriminalna grupa koja je od EPS-a prisvojila milion evra ulagala pare! Policija u njihovim stanovima i vilama zatekla šok prizore (foto)
Kurir pre 9 minutajoš 4 povezane
![Razgovor koji napravio opštu pometnju: Kako je Trampov dogovor sa Putinom šokirao Evropu i NATO](https://nstatic.net/765/38971765srjkgq.jpg)
Razgovor koji napravio opštu pometnju: Kako je Trampov dogovor sa Putinom šokirao Evropu i NATO
Telegraf pre 6 satijoš 5 povezanih
![Italijanska vlada negira da je špijunirala novinare i aktiviste putem specijalnog softvera](https://nstatic.net/745/38971745jyjuet.jpg)
Italijanska vlada negira da je špijunirala novinare i aktiviste putem specijalnog softvera
Beta pre 6 satijoš 1 povezana
![Srpski medicinski tim ispratili u somaliju: Vojska Srbije nastavlja humanitarnu misiju na crnom kontinentu](https://nstatic.net/991/38971991uwoczg.jpg)
Srpski medicinski tim ispratili u somaliju: Vojska Srbije nastavlja humanitarnu misiju na crnom kontinentu
Blic pre 3 satajoš 2 povezane