Povezane vesti
EU donirala dva miliona evra za 20 opština i gradova
Glas Zapadne Srbije 27.02.2017
Evropska unija donirala je dva miliona evra za unapređenje upravljanja ljudskim resursima u lokalnoj samoupravi u Srbiji, a danas je potpisan Memorandum o saradnji i razumevanju sa 20 gradova i opština u kojima će do kraja godine biti sproveden taj… »
Beograd unapređuje upravljanje ljudskim resursima
Studio B 27.02.2017
Predstavnici dvadeset lokalnih samouprava, među kojima je i Grad Beograd, potpisali su danas u Skupštini grada Memorandum o saradnji i razumevanju, kojim će biti omogućeno unapređenje funkcije upravljanja ljudskim resursima. foto Tanjug Donatori… »
EU i SE finansiraju profesionalizaciju lokalnih samouprava
N1 Info 27.02.2017
Evropska unija i Savet Evrope će sa dva miliona evra finansirati profesionalizaciju lokalne samouprave u 20 opština i gradova u Srbiji, što će omogućiti Memorandum o saradnji i razumevanju koji je danas potpisan sa Ministarstvom državne uprave i… »
Vesti dana »

Prve fotografije 9 pacijenata koji su primljeni u KC Srbije: Teško povređeni u požaru u Severnoj Makedoniji hitno hospitalizovani
Blic pre 6 satijoš 13 povezanih

BLISKOISTOČNI SUKOB - Huti: Gađali smo američki nosač aviona; Broj poginulih u napadima na Jemen porastao na 53
RTV pre 14 minutajoš 4 povezane

Tramp sutra razgovara sa Putinom: Ovo je prelomna tačka za rat u Ukrajini, predsednik SAD ima jedan cilj: "Imamo dobru priliku"
Blic pre 20 minutajoš 5 povezanih

Dačić o navodnoj upotrebi zvučnog topa: Policija nije upotrebila ni pendrek, a kamoli nešto drugo
Danas pre 7 satijoš 2 povezane

MUP da utvrdi šta se desilo na protestu kada se začuo 'jak zvuk': Tužilaštvo
BBC News pre 1 satjoš 2 povezane