Povezane vesti

Ivanić: Moje pismo otvarano, institucije BiH su zloupotrebljene

Ivanić: Moje pismo otvarano, institucije BiH su zloupotrebljene

Slobodna Evropa 28.02.2017
Predsjedavajući Predsjedništva BiH Mladen Ivanić potvrdio je da je pismo koje mu je bilo upućeno iz Haga bilo ranije otvoreno. Zbog toga je Ivanić kazao da će njegov odgovor Međunarodnom sudu pravde u Hagu dostaviti poseban izaslanik… »
Nezapamćeni skandal u BiH: Neko je otvorio jedno od zabranjenih pisama iz Haga, i to srpsko! (video)

Nezapamćeni skandal u BiH: Neko je otvorio jedno od zabranjenih pisama iz Haga, i to srpsko! (video)

Telegraf 28.02.2017
- Ovo je neka vrsta silovanja nad srpskim političarima u institucijama. Meni je jasno odakle gospodinu Izetbegoviću ranije ovo pismo. Ako ljudima nije jasno da je ovo paralelizam, stvari prelaze liniju normalnosti - kazao je na početku obraćanja… »
Nakon skandala sa otvorenim pismom: Poravnanje u režiji izetbegovića

Nakon skandala sa otvorenim pismom: Poravnanje u režiji izetbegovića

Blic 28.02.2017
Bošnjačkom članu Predsedništva BiH, Bakiru Izetbegoviću, stiglo je zatvoreno pismo iz Međunarodnog suda pravde u Hagu, ali je u pisarnici u Predsedništvu BiH otvoreno, kako bi se “poravnao” skandal koji je napravljen u Ambasadi BiH u Holandiji… »
Ivanić: Paralelizam vlasti i "silovanje srpskog naroda" u BiH

Ivanić: Paralelizam vlasti i "silovanje srpskog naroda" u BiH

RTV 28.02.2017
BANJALUKA - Predsedavajući Predsedništva BiH iz reda srpskog naroda Mladen Ivanić optužio je danas bošnjačku stranu za to što mu je, uprkos upozorenja, dostavljeno otvoreno pismo iz Međunarodnog suda pravde u Hagu, koje je u Predsedništvo stiglo… »
Ivanić: Ovo je silovanje srpskog naroda, sada mi je jasno otkud Izetbegoviću ranije ovo pismo

Ivanić: Ovo je silovanje srpskog naroda, sada mi je jasno otkud Izetbegoviću ranije ovo pismo

Blic 28.02.2017
Ovo je silovanje srpskog naroda. Meni je sad jasno otkud Izetbegoviću ranije ovo pismo. Ako to nije paralelizma ne znam šta je, kazao je danas predsedavajući Predsedništva BiH, Mladen Ivanić, ogorčen zbog toga što je njegovo pismo iz Haga otvoreno… »
Ivaniću stiglo pismo iz Haga, ali otvoreno

Ivaniću stiglo pismo iz Haga, ali otvoreno

N1 Info 28.02.2017
Članovi Predsedništva BiH primili su danas pisma koja im je uputio Međunarodni sud pravde u Hagu redovnom poštom. Izvori iz kabineta predsedavajućeg Predsedništva BiH Mladena Ivanića, kažu da je njemu nije stiglo zapečaćeno pismo, već je bilo… »
Ivanić: Sud pravde u Hagu traži pojašnjenje statusa Sakiba Softića

Ivanić: Sud pravde u Hagu traži pojašnjenje statusa Sakiba Softića

RTS 28.02.2017
Predsedavajući Predsedništva BiH Mladen Ivanić je rekao da je bez njegove saglasnosti otvoreno pismo koje je Međunarodni sud u Hagu prošle sedmice uputio članovima Predsedništva BiH povodom zahteva za reviziju presude BiH protiv Srbije. "Dobio sam… »
Ivanić optužio Bošnjake da su mu otvorili pismo

Ivanić optužio Bošnjake da su mu otvorili pismo

Mondo 28.02.2017
Predsedavajući Predsedništva BiH iz reda srpskog naroda Mladen Ivanić optužio je bošnjačku stranu za to što mu je, uprkos upozorenja, dostavljeno otvoreno pismo iz Međunarodnog suda pravde u Hagu. Foto: FOTO TANJUG/ FENA Otvoreno pismo iz… »
Ivanić o otvaranju pisma iz Haga: Gdje ovo vodi?

Ivanić o otvaranju pisma iz Haga: Gdje ovo vodi?

Al Jazeera 28.02.2017
Predsjedavajući Predsjedništva BiH tvrdi da je u toku neka vrsta silovanja nad srpskim narodom u vlastima. Predsjedavajući Predsjedništva Bosne i Hercegovine Mladen Ivanić kazao je danas kako u tijelima Bosne i Hercegovine postoji paralelizam, kako… »
Haška pisma stigla u BiH, jedino Ivanićevo otvoreno

Haška pisma stigla u BiH, jedino Ivanićevo otvoreno

RTS 28.02.2017
Članovi Predsedništva BiH primili su pisma koja im je Međunarodni sud pravde u Hagu uputio redovnom poštom. Prema izvorima iz kabineta predsedavajućeg Predsedništva BiH Mladena Ivanića, pismo koje je dobio nije stiglo zapečaćeno već je bilo… »
"Neko" otvorio Ivanićevo pismo iz Haga!

"Neko" otvorio Ivanićevo pismo iz Haga!

Mondo 28.02.2017
Pismo MSP iz Haga adresirano srpskom članu Predsedništva BiH povodom zahteva za reviziju presude BiH protiv Srbije neko je otvorio umesto njega, javljaju mediji. Foto: Tanjug, Dimitrije Goll Mladen Ivanić Međunarodni sud u Hagu uputio je prošle… »
Ko je otvorio Ivanićev haški koverat?

Ko je otvorio Ivanićev haški koverat?

Vesti online 28.02.2017
Predsedavajući Predsedništva BiH iz reda srpskog naroda Mladen Ivanić ipak je dobio otvoreni koverat iz Međunarodnog suda u Hagu, koji je do njega stigao preko Ambasade BiH u Holandiji. To se dogodilo uprkos jasnim uputstvima da mu koverat bude… »

Vesti dana »