Povezane vesti
Taksista oslobođen u slučaju "Kantrimen"
Večernje novosti 02.03.2017
Završeno ponovljeno suđenje Saši Jankoviću za neprijavljivanje udesa u kojem je stradao Luka Jovanović. Advokat Aleksandar Olenik: Tražićemo nadoknadu štete. TREĆI osnovni sud oslobodio je u ponovljenom postupku taksistu "Pink taksija" Sašu Jankovića… »
Taksista u slučaju "kantrimen" oslobođen optužbi
RTS 02.03.2017
Treći osnovni sud u Beogradu je nakon ponovljenog suđenja oslobodio taksistu "Pink taksija" Sašu Jankovića od optužbi da je izbegao da prijavi saobraćajnu nesreću u slučaju "kantrimen". Tokom prvog suđenja Janković je bio osuđen na uslovnu kaznu od sedam… »
Treći osnovni sud: Oslobođen taksista iz slučaja kantrimen
Kurir 02.03.2017
Treći osnovni sud oslobodio je u ponovljenom postupku taksistu Sašu Jankovića koji je bio osuđen na uslovnu kaznu od sedam meseci u slučaju "kantrimen". Taksista "Pink taksija" bio je osuđen zbog krivičnog dela "neotklanjanje opasnosti", jer nije… »
Vesti dana »
(Foto/Video) Završen protest studenata i građana u Novom Sadu: Skup protekao bez incidenata
Newsmax Balkans pre 2 satajoš 32 povezane
Iran najavljuje ponovno zatvaranje Ormuskog moreuza, optužujući Ameriku i Izrael da su prekršili primirje
BBC News pre 4 satijoš 30 povezanih
Anđeo čuvar Tramp: "Amerika bi mogla da naplaćuje taksu za prolaz Ormuskim moreuzom"
Telegraf pre 1 satjoš 24 povezane
Borba za pobednike: Žiri "Zvezda Granda" sumirao utiske o sezoni koja je večeras završava - "Voditelji blistaju" (foto)
Večernje novosti pre 15 minutajoš 21 povezana
Vozač putničkog automobila poginuo u sudaru sa autobusom kod Niša
Euronews pre 1 satjoš 18 povezanih



